مواد غذایی چربی سوز خوش طعم

      ۲۱ ارد ۱۳۹۶      ۰      155 بازدید        

مواد غذایی چربی سوز خوش طعم

امروز می خواهیم برخی از چربی سوز های طبیعی و لاغری مفید را برای شما عزیزان شرح دهیم. در ادامه همراه ما باشید.

مواد غذایی چربی سوز خوش طعم

مواد غذایی چربی سوز خوش طعم

مواد غذای چربی سوز

 

موادی که دارای کلسیم هستند برای لاغری و چربی سوزی بسیار مناسب می باشند. اگر بتوانید این مواد را در برنامه غذایی روزانه تان قرار دهید بسیار عالیست و برد کرده اید. اگر نمی دانید چه موادی کلسیم دارند می توانیم بگوییم که با مصرف شیر، پنیر، ماست و در کل لبنیات می توانید این نیاز را فراهم کنید. در یک دوره یک ماه تا دو ماهه با مصرف تنها کلسیم بیشتر حدود هفت کیلو لاغر می شوید.

یکی دیگر از این مواد جو و سبوس می باشد. با مصرف میزان قابل قبولی از جو می توانید به راحتی از شر چربی های اضافی خلاص شوید و خود را آسوده کنید. چای سبز نیز بسیار مناسب می باشد. بسیاری از افرادی که لاغری را تجربه کرده اند اگر از آنها بپرسید می گویند چای سبز را حتما انتخاب کنید. پس می توانید این چای خوش طعم و مفید را در صبح ها یا عصر ها میل کنید تا در روند خواب شما هم تاثیر زیادی نداشته باشد.

یکی دیگر از این مواد پروتئین می باشد که بیشتر در گوشت ها وجود دارد. پروتئین برای چربی سوزی یکی از مهم ترین و موثر ترین مواد می باشد و نباید آنرا فراموش کنید. سعی کنید در طول روز مغز های پر انرژی بخورید. می توانید چند عدد پسته، بادام، کشمش، گردو و فندق در جیب خودتان بریزید و در طول روز آنها را مصرف کنید. ماهی هم برای چربی سوزی و لاغری بسیار مهم می باشد و نباید آنرا فراموش کنید. لاغری بدون ورزش تقریبا غیر ممکن می باشد. پس حتما پیش از هر کاری فعالیت کنید.

 

دسته بندی : پزشكي و سلامت, تغذیه سالم
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد