آیا مجید عمرانی فرزند حسن روحانی رئیس جمهور ایران است ؟

      ۲۲ ارد ۱۳۹۶      ۰      285 بازدید        

آیا مجید عمرانی فرزند حسن روحانی رئیس جمهور ایران است ؟

مجید عمرانی فرزند حسن روحانی

مجید عمرانی فرزند حسن روحانی

بی حاشیه بودن خانواده حسن روحانی رئیس جمهور در خبرگزاری ها و رسانه های جمعی و همچنین داشتن فامیلی متفاوت حسن روحانی با برادرش فریدون و نیز پسرش مجید عمرانی بازتاب ویژه ای را در خبرگزاری ها و فضای مجازی ایجاد کرده است که ما در بخش خبر سیاسی نازدونه برایتان از بیوگرافی مجید عمرانی و همچنین فریدون برادر روحانی مطلبی را آماده کردیم که شما مشاهده می کنید.

مجید عمرانی پسر آقای رئیس جمور حسن روحانی

مجید عمرانی فرزند رئیس جمهور ایران و نامزد انتخابات آتی دکتر حسن روحانی میباشد که به علت های نامشخص فامیلی خود را از روحانی به مجید عمرانی تغییر داده است. فرزندان حسن روحانی به علت های نامعلوم در پنهانی و بی حاشیه بودن به سر می برند که در برخی خبرگزاری ها و فضاهای مجازی بازتاب جالبی را داشته است.

خانواده دکتر حسن روحانی رئیس جمهور

با توجه به خبرهای منتشر شده در کانال های تلگرامی آقای حسن روحانی یک دختر دارد که در انگلیس مشغول تحصیل می باشد و اقامت کشور انگلیس را دارد که این به نوبه خود موجب خشم مردم و بیگانه پرستی روحانی را دنبال داشته است.رئیس جمهوری که دخترش در خارج از کشور خودش است و همراه سعی بر زیاد کردن ارتباطات با آن کشور را دارد.

اما مجید عمرانی فرزند آقای حسن روحانی که در کابینه ریاست جمهوری روحانی مشغول است و برای اینکه ناشناخته بماند فامیلی خود را از روحانی به عمرانی تغییر داده است ایشان در بخش تشریفات دولت فعالیت و مدیریت می نماید. تاکنون عکس یا بیوگرافی خاصی از مجید عمرانی پسر حسن روحانی در شبکه های اجتماعی منتشر نشده است که بسیار جالب و حائز اهمیت است.مجید عمرانی به عنوان نفر سوم نهاد ریاست جمهوری و همچنین رئیس تشریفات ریاست جمهوری است.

مجید عمرانی فرزند حسن روحانی

دسته بندی : اخبار, سياسي
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد