با زیاد خوردن به لاغری برسید !!

      ۲۵ ارد ۱۳۹۶      ۰      131 بازدید        

با زیاد خوردن به لاغری برسید !!

همه دوست دارند سریع لاغر شوند اما اینبار یک روش برعکس برای لاغری به شما می گوییم. لاغری با پرخوری !! در ادامه همراه ما باشید.

با زیاد خوردن به لاغری برسید !!

با زیاد خوردن به لاغری برسید !!

با زیاد خوردن به لاغری برسید

سعی کنید از غذا هایی استفاده کنید که کالری کمی دارند اما می توانید در عین حال به مقدار زیادی از آنها استفاده کنید. برای مثال اگر هر فرد سه واحد کالری در روز نیاز داشته باشد و یک واحد از غذای الف سه کالری داشته باشد و یک واحد غذای ب یک واحد کالری داشته باشد شما دو انتخاب دارید. یکی اینکه یک واحد از غذای الف را مصرف کنید. دومی اینکه سه واحد از غذای ب را مصرف کنید. اما در هر حال شما همان سه واحد کالری را دریافت می کنید و اضافه وزن به سراغ شما نمی آید.

 

سه عامل مهم در لاغری وجود دارد. یکی اینکه باید غذا هایی مصرف کنید که آب زیادی داشته باشد و شما با این کار حجم غذای بیشتری مصرف می کنید و سریع تر سیر می شوید. دومین مورد فیبر می باشد که برای هضم سریع تر و آسان تر غذا بسیار مناسب می باشد. فیبر در میوه ها و سبزیجات می باشد و می توانید هنگام مصرف غذا سبزی هم میل کنید یا اینکه پس از سرو غذا مقداری میوه میل کنید. سومین عامل اما چربی می باشد که باید حتما مقدار آنرا در غذا های خودتان کنترل کنید که مبادا مقدار آن زیاد شود و اضافه وزن بگیرید.

پس همان طول که گفتیم برای لاغری بهتر است مقدار چربی غذای خودتان را کنترل کنید تا چربی اضافه دریافت نکنید، مواد آبدار مصرف کنید تا زودتر سیر شوید، استفاده از فیبر سبزی ها و میوه ها را فراموش نکنید و مواد غذایی کم کالری تر بخورید.

 

دسته بندی : پزشكي و سلامت, تغذیه سالم
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد