نکاتی برای لاغری آسان و موثر تر

      ۲۷ ارد ۱۳۹۶      ۰      83 بازدید        

نکاتی برای لاغری آسان و موثر تر

امروز نکاتی را با شما در میان می گذاریم که برای لاغری آسان بسیار مهم و موثر می باشد.

نکاتی برای لاغری آسان و موثر تر

نکاتی برای لاغری آسان و موثر تر

نکاتی برای لاغری آسان

در نظر داشته باشید برای لاغری باید در برنامه خودتان ورزش هایی را قرار دهید که ضربان قلب را افزایش می دهد. برای مثال پیاده روی و دو با سرعت آهسته بسیار مناسب است. پیاده روی با سرعت مناسب و نسبتا کم بسیار مفید است و باعث می شود چربی های شما زودتر از زمانی که فکر می کنید هم سوزانده شوند. به دسر های چرب و پر کالری هم باید نه بگویید! از این به بعد هنگام مصرف غذا اگر دسر به شما تعارف شد از خوردن آن امتناع کرده یا حداقل مقدار کمی از آنرا میل کنید تا کالری های اضافی وارد بدن تان نشود. زیرا در غیر این صورت کالری های اضافی به صورت چربی ذخیره می شود.

 

 

 

برای داشتن بدنی با فرم خوش سعی کنید ورزش هایی انجام دهید که شکم شما را خوش فرم می کند. همیشه هم سعی کنید صبحانه تان را زود بخورید. یعنی اگر ساعت هشت از خواب بیدار می شوید سعی کنید تا ساعت نه دیگر صبحانه را میل کرده باشید. صبحانه مهم ترین وعده غذایی می باشد و میل کردن آن لازم است. از میل کردن لبنیات چرب هم خودداری کنید زیرا که بسیار استعداد چاقی در شما ایجاد می کنند. و اینکه مدام خودتان را وزن نکنید!!

برای لاغری میان وعده را کم یا حذف کرده و وعده هایتان را کوچک کنید. سعی کنید همه مواد غذایی را در حد اعتدال مصرف کنید. یکی از چیز هایی که باید از خوردن آن اجتناب کنید زرده نخم مرغ می باشد. برای لاغری تنها با داشتن برنامه غذایی نمی توان موفق شد و باید ورزش هم داشته باشید. برای نوشیدنی سعی کنید فقط آب بنوشید و به سمت نوشابه های گازدار نروید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دسته بندی : پزشكي و سلامت, رژیم درمانی
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد