پیروزی رئال و بارسلونا در هفته اول لالیگا

      ۲۸ مرد ۱۳۹۲      ۰      48 بازدید        

 

آنچلوتی در این مسابقه ایکر کاسیاس را روی نیمکت گذاشته بود. او هم دیه‌گو لوپس را در دروازه ترجیح داده بود.به گزارش سایت گل ، بتیس در تابستان ۱۳ بازیکن جدید خریده بود و چهار چهره جدید در ترکیب این تیم قرار گرفته بودند.

مادرید بازی را خوب آغاز کرد و در همان دقیقه ۲ به گلی رسید که البته آفساید بود. مدافع حریف در حالی توپ را وارد دروازه خودی کرد که بازیکنان مادرید موقعیت را در شرایط آفساید ساخته بودند.

اما خورخه مولینا در دقیقه ۱۴ میهمان را پیش انداخت. سدریک که با قیمت تنها ۱٫۲۰ میلیون یورو از نومانسیا خریده شده بود توانست از سرخیو راموس بگذرد و پاسی به محوطه جریمه ارسال کند که مولینا آن را به گل تبدیل کرد.

رئال در دقیقه ۲۰ باز هم با ضربه‌ای که مدافعان حریف زدند توپ را به دروازه رساند ولی این گل به دلیل آفساید میلی‌متری کریس رونالدو مردود اعلام شد. سرانجام گل رئال در دقیقه ۲۶ به ثمر رسید. بنزما سانتر زمینی ایسکو را از سمت چپ وارد دروازه کرد.

شاگردان په‌په مل در نیمه اول عالی بودند و بارها به سمت دروازه رئال تاختند. یک بار نوسا ایگیبور روی کرنر خوان وردو توپ را به تیر دروازه لوپس کوبید و یک بار هم دنی کارواخال که در نیمه اول بسیار سختی کشید سدریک را در محوطه جریمه هل داد اما داور پنالتی نگرفت.

رئال اما در نیمه دوم به مراتب بهتر شد. رونالدو با ضربه بغل پای خود تیر دروازه حریف را به لرزه درآورد. حملات پیاپی این تیم به نتیجه نمی‌رسید تا این که ایسکو در دقیقه ۸۷ توانست سانتر مارسلو را به گل تبدیل کند و اولین برد تیمش را رقم بزند.

 

 

 

 

بارسلونا دفاع از عنوان قهرمانی را با پیروزی درخشان هفت بر صفر مقابل لوانته آغاز کرد.

این اولین برد رسمی تاتا مارتینو با بارسلونا بود. او در این مسابقه آندرس اینیستا، نیمار و جوردی آلبا را نیمکت‌نشین کرده بود.

تنها کمتر از سه دقیقه طول کشید تا بارسا به گل اول برسد. پدرو پاسی عالی به سسک فابرگاس داد، او هم به الکسیس سانچس پاس داد و بال شیلیایی هم به آسانی گل‌زنی کرد.

بارسلونا کنترل کامل بازی را در دست داشت و در دقیقه ۱۲ گل دوم را زد. فابرگاس پاسی بلند را با سینه در مسیر لیونل مسی قرار داد و این بازیکن آرژانتینی با همکاری با پدرو گل‌زنی کرد.

لوانته به‌ندرت حتی صاحب توپ می‌شد و در دقیقه ۳۰ گل سوم را هم دریافت کرد. این بار مسی توپ را از داوید ناوارو ربود و به فابرگاس سپرد. دنی آلوز در این میان روی توپ تاثیری عالی گذاشت. توپ در نهایت با دفع کیلور ناباس، دروازه‌بان لوانته به آلوز رسید و او هم با شوتی خوب گل زد.

پدرو دقایقی بعد نام خود را در میان گل‌زنان ثبت کرد. او پاس آدریانو را گرفت و پس از تک به تک شدن توپ را با ضربه‌ای دقیق به کنج دروازه زد.

 

 

دسته بندی : اخبار, ورزشي
برچسب ها :

دیدگاهها بسته است.