فال روزانه امروز ۱۶ بهمن ۱۱/۱۶

      ۱۶ بهم ۱۳۹۲      ۰      64 بازدید        

faale hafez by nazdoone 11 فال روزنانه امروز 15 بهمن92/11/15

فروردین:

امروز شما به طرف روابط عاشقانه و موفقیت های بزرگ کشیده می شوید، ولی همیشه ایده واضحی از چگونگی رسیدگی به آنها را ندارید. شانس زیادتان که تا عصر هنگام همراه شماست، نمی تواند دربرابر نیرنگ و خیانت فردی از شما محافظت کند.

.

.

اردیبهشت:

باید از هرگونه آزمایش مالی برحذر باشید. در غیراین صورت موقعیت مادی شما به شدت آسیب خواهد دید. امروز برای ترکانش های مالی با بانک های خارجی و تبادل پول با مشتریان خارجی نیست. هنگام کارکردن با مشتریان دوردست خیلی مراقب باشید.

.

.

خرداد:

امروز شما به نظرات دیگران یا همسر خود وابسته خواهید بود. همسرهای شاد همه کارهای خود را با هم انجام می دهند و از هیچ مشکلی هراس ندارند. اگر اقومتان اصلا متعادل نیستند، مراقب باشید که هیچ نزاعی را آغاز نکنید. در کسب و کارهم ستاره ها هشدار می دهند که خطر فریب خوردگی یا عدم صداقت رقبایتان خیلی بالاست.

.

.

تیر:

امروز برای شما خیلی متنوع و پر از سروصدا و تغییر در محیط خواهد بود.مثمرثمر بودن شما به میزان انعطاف و توانییتان برای معاشرتی بودن خود و اطرافیانتان بستگی دارد. دانش زبان خارجی شما و هم چنین مهمان نوازی شما امروز خیلی به دردتان می خورد.

.

.

.

مرداد:

اگر مردادماهی هستید، باید اولویت را به خلاقیت و برقراری رابطه با افراد خارق العاده بدهید. به این طریق می توانید عطشتان برای آزادی، عشق، مکالمات گرم، بازی یا تجارب جدید برطرف کنید. انرژی و توان خلاقانه تان امروز به حداکثر خود می رسد، ولی هنگام استفاده از آنها خیلی محتاط باشید.

.

.

.

شهریور:

امروز برای شما روز وارد شدن به جروبحث یا شروع یک پروژه جدید در محل کار نیست. ممکن است احساس کنید که در خانه تنش، عصبیت، خصومت و تندخویی زیاد شده. اگر رابطه تان در قبل خیلی مطلوب بوده است، ازین به بعد فضای خانواده برایتان غیرقابل تحمل خواهد شد.

.

.

.

فال روزانه متولدین مهر

امروز برای تعطیلات کوتاه مدت برنامه ریزی کنید. برای بعدازظهر خود نیز برنامه های سرگرم کننده ترتیب بدهید. امروز انرژی های خوبی دارید، برای انجام کارهای خود و تکمیل پروژه های عقب افتاده تلاش کنید. فکر باز و انرژی خوب کلیدهای امروز شما هستند که باید به بهترین شکل از آنها بهره بگیرید. بهتر است در انتهای روز را به خود استراحت بدهید و از لحظه هایتان لذت ببرید. در مورد رابطه عاطفی خود نیز مسایل هیجان انگیز را امتحان کنید. اگر مجرد هستید، امروز با فردی ملاقات خواهید داشت که بسیار به دلتان می نشیند و دوست دارید رابطه عمیق تری با او داشته باشید. این فرد تغییرات بسیاری هم در زندگی شما ایجاد می کند.

.

..

فال روزانه متولدین آبان

فردی که سبک زندگی متفاوت از شما دارد را مورد قضاوت قرار ندهید. این شما هستید که به سنت ها چسبیده اید و توان ایجاد تغییر در زندگی خود را ندارید. این سبک از زندگی را همه آدم ها دارند، شما باید طوری زندگی کنید که با بقیه فرق داشته باشد. سعی کنید مسایلی که تصور می کنید غیر قابل درک و انجام هستند را یک بار هم که شده امتحان کنید. شاید دیدتان عوض شد. اگر قرار است امروز با فرد دلخواه خود بیرون بروید، انتظار یک بعدازظهر آرام و عاشقانه نباید داشته باشید. شاید بهتر باشد وقت خود را در کنار دوستان صمیمی سپری کنید تا فردی که دوستش دارید. یا اینکه سعی کنید با دید متفاوت به زندگی و رابطه خود، بُعد تازه ای به عشق خود ببخشید.

.

.

فال روزانه متولدین آذر

امروز یکی از دوستان شما به یک گوش شنوا و شانه قابل اعتماد برای گریه کردن نیاز دارد. شما به خوبی می توانید او را درک کنید و توصیه های لازم را به او بگویید.  اما توجه داشته باشید به دیگران بیشتر از خود توجه نکنید و برای کمک به آنها خودتان را در دردسر نیندازد. برنامه های خود را در اولویت قرار دهید و در کنار آن به دوستتان نیز کمک کنید. اگر درگیر یک رابطه طولانی مدت یا دایمی هستید، شاید بهتر باشد چند روز از هم دور باشید تا کمی فرصت فکر کردن به خود و نیازهایتان را داشته باشید. اگر به دنبال عشق جدید  هستید می توانید امروز با کمی توجه به اطراف، آن را به دست بیاورید.

.

.

.

فال روزانه متولدین دی

امروز می توانید در کارهای عادی و روزمره خود غرق شوید. اما این فرصت را نیز دارید با کمی تغییر دیدگاه برای یک بعدازظهر عالی و متفاوت برنامه ریزی کنید. با دوستان خود بیرون بروید و یک بعدازظهر بسیار خوب را تجربه کنید. تقریحاتی را تجربه کنی که تاکنون امتحان نکرده اید. فردی که او را می شناسید، سوپرایز جالبی برای شما خواهد داشت. امروز متوجه می شوید در این فرصتی که با هم و در کنار هم بوده اید چه چیزهایی یاد گرفته اید و تا چه اندازه باعث تغییر دیدگاه خود در زندگی شده اید.

..

.

.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز همه کارها را با نهایت محدودیت انجام می دهید. شما روح مستقل و بلندپروزی دارید و می توانید همه کارها را به روش خود انجام دهید و به دیگران هم کاری نداشته باشید. اما چه خوشتان بیاید چه نیاید، همه انسان ها باید از یک سری قواعد پیروی کنند تا بتوانند به مقصد موردنظرشان برسند. شاید مستقل عمل کردن بسیار آسان تر باشد اما همیشه نتیجه خوب و درستی در بر ندارد. امروز این فرصت و شانس را دارید تا در رابطه عاطفی خود تغییراتی ایجاد کنید. شاید برای این منظور لازم باشد زمانی را از هم دور باشید تا فرصت بهتر فکر کردن داشته باشید. این دوری کوتاه و موقت کمک می کند با انرژی بیشتر و روشی متفاوت دوباره به هم بازگردید.

.

.

.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز بسیار احساسات مثبت و خوبی به زندگی دارید. آن را قدر بدانید و با دیگران نیز به اشتراک بگذارید. این روحیه خوب می تواند در دیگران نیز تاثیر خوبی داشته باشد پس آن را دریغ نکنید. خوش بینی و مثبت‌گرایی خود را اشاعه دهید تا اطرافیان نیز روحیه بهتر پیدا کنند. برای رابطه عاشقانه خود نیز می توانید کارهای جالب و هیجان انگیزی انجام دهید. شاید دوست داشته باشید در فعالیت ها و جمع های جدید وارد شوید، حتما این کار را انجام دهید.

دسته بندی : فال روزانه, فال و طالع بینی
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد