فال روزانه پنجشنبه ۱۷ بهمن ۱۱/۱۷

      ۱۷ بهم ۱۳۹۲      ۰      76 بازدید        

faale hafez by nazdoone 11 فال روزانه امروز 16 بهمن 11/16

 

فال روزانه متولدین فروردین

امروز احساس می کنید حس خلاقیت و نوآوری بسیار زیادی دارید و مشتاق انجام کارهای جدید هستید. شاید بخواهید از این حس برای انجام پروژه های کاری خود بهره بگیرید. از این همه انرژی خوبی که امروز در وجودتان هست برای انجام کارهای حرفه ای و کارهای خانه خود بهره بگیرید. اگر قصد دارید با فرد موردعلاقه خود بیرون بروید،انتظار نداشته باشید همه چیز بسیار آرام و بی بحث سپری شود. ممکن است رویدادهای ناخواسته ای در این میان رخ دهد. البته آنها صرفا مسایل بدی نیستند و حتی می توانند تغییراتی در زندگی عادی شما ایجاد کنند.

.

.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

اگر از خواب بیدار شدید و احساس کردید بمب انرژی هستید، تعجب نکنید. شما از نظر فیزیکی و فکری در وضعیت بسیار عالی قرار دارید و می توانی از این فرصت برای تکمیل پروژه های عقب مانده خود استفاده کنید. کارهای دشواری که تا امروز حال انجام آنها را نداشته اید، امروز تکمیل کنید و در عین حال تفریح و وقت گذرانی با دوستان را نیز نادیده نگیرید. به طور کلی، روز بسیار عالی در پیش دارید و از همه انرژی های خود به بهترین شکل کمک بگیرید. امروز این فرصت را دارید تا بتوانید رابطه عاشقانه خود را مورد بررسی قرار دهید. شریکتان نیز در این مسیر به شما کمک می کند و می توانید علاقه مندی ها و فعالیت های جدیدی را با هم تجربه کنید.

.

.

.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز همه حس های بد و حالت های افسردگی که در این چند روز گرفتار آن بوده اید، از بین می رود. امروز بهترین زمان برای انجام فعالیت های جدید است. پیاده روی یا دویدین در میان برف های زیبا می تواند به شادمانی بیشتر شما کمک کند. از خلاقیت و نوآوری های ذاتی خود نهایت بهره را بگیرید و کارهایی انجام دهید که به سلامت بیشتر جسم شما کمک می کنند. امروز بعدازظهر تجربیات بسیار خوبی خواهید داشت. امروز با یک سوپرایز بسیار بزرگ مواجه می شوید که شادمانی بسیاری به شما می دهد. ملاقات با فردی که دوستش دارید همه زندگی عاشقانه شما را تغییر می دهد.

.

..

فال روزانه متولدین تیر

امروز به سلامت عمومی بدن خود بسیار اهمیت بدهید. وقتی از خواب بیدار می شوید، انرژی بسیاری را تجربه خواهید کرد. هر کاری که تا امروز تصور می کردید نمی توانید از عهده آنها بر بیایید را همین امروز انجام دهید. از نظر روحی، فکری و جسمی در شرایط بسیار خوبی قرار دارید. از آن نهایت استفاده را ببرید. بیرون بروید و پیاده روی کنید یا باشگاه بروید و انرژی جسمانی خود را تخلیه کنید. امروز به دنبال فرد جدید برای برقراری ارتباط عاطفی خواهید گشت و اتفاقا این فرد را ملاقات نیز می کنید. این ملاقات و آشنایی تغییرات مهمی در زندگی شما به وجود می آورد و تا حدی طرز فکرتان را عوض می کند..

.

.

فال روزانه متولدین مرداد

اگر تا امروز خود را هنرمند نمی دانستید، یا تصور می کردید استعداد هنری ندارید، باید بدانید که امروز دقیقا احساس برعکس خواهید داشت. برای اینکه بتوانید از حس درونی خود نهایت استفاده را ببرید، خوب است کمی مطالعه یا وب‌گردی کنید و مطالب مفید و ارزشمند را پیدا کنید. می توانید امروز وقت خود را در گالری های هنری سپری کنید. ملاقات ناخواسته و ناگهانی با فردی از جنس مخالف باعث می شود تا احساس بسیار خوبی به زندگی پیدا کنید. این فرد می تواند به شریک عاطفی شما تبدیل شود و تمایل داشته باشید، زمان بیشتری را با هم سپری کنید تا بیشتر یکدیگر را بشناسید و به هم نزدیک شوید..

.

.

 

فال روزانه متولدین شهریور

بهترین زمان برای بیرون رفتن و لذت بردن از طبیعت امروز است. از خواب که بیدار می شوید، مملو از انرژی های مثبت و خوب هستید و می توانید همه کارهای خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. قدم زدن در میان درختان به همراه دوستان یا حتی تنها باعث می‌شود تا حس بهتری نیز از فضا دریافت کنید. برای مهمانی رفتن نیز امروز بسیار مناسب است. اگر مهمانی دعوت هستید، حتما در آن شرکت کنید زیرا در میان مهمانان شاید با فرد جدیدی آشنا بشوید. اگر به هنر و آثار هنری نیز علاقه دارید می توانید با شرکت در گالری های هنری، روح خود را آرام کنید..

.

.

 

 

فال روزانه و طالع بینی روز پنجشنبه ۱۷ بهمن ماه ۹۲
مهر:

ممکن است امروز احساس گیجی پریشانی کنید، به خاطراینکه فکرمی‌کنید قدرت خلاقیت شما امروز ناپدید شده است. کارهای تکراری و روتین شما امروز معکوس شده است،‌ و باعث می‌شوند که نتوانید براحتی روی دنبال کردن رویاهایتان تمرکز کنید. بخاطر اینکه نمی‌توانید کارهای معجزه بخش انجام دهید خود را سرزنش نکنید. شما بیش از آن که حتی فکرش را هم بکنید لایق با استعداد هستید. اماچیزی که شما ندارید و محتاج آن هستید ، این است که باید برای رسیدن به اهدافی که در نظر دارید صبر و شکیبایی داشته باشید..

.

 

.

 

فال روزانه و طالع بینی روز پنجشنبه ۱۷ بهمن ماه ۹۲
آبان:

امروز نیاز دارید تکلیف تان را با خودتان مشخص کنید که آیا با خودتان روراست باشید یا اینکه وجهه ظاهری و اجتماعی خود را حفظ کنید. تصمیمات و افکار اخیر شما به آن میزان که به نظر می‌رسد مهم نیستند، به خاطر اینکه آنها قسمتی از یک پیشرفت بلند مدت هستند که ساختار روابط کنونی شما را دوباره تعریف می‌کنند. به یاد داشته باشید که ونوس جذاب با سیاره حاکم شما پلوتون در اتصال هستند، احساسات شما را تشدید می‌کنند همچنانکه حد و مرز بین دوستی و عشق رمانتیک شما را امتحان می‌کنند..

.

.

 

 

فال روزانه و طالع بینی روز پنجشنبه ۱۷ بهمن ماه ۹۲
آذر:

امروز به نظر می‌رسد شخصی به طرز غیر قابل تحملی شما را آزرده خاطر می‌کند و بی هیچ دلیل مشخصی با شما مخالفت می‌کند که این کار باعث بوجودآمدن لحظات سختی برای شما می‌شود. اما احتمالا ماجرا بیش از چیزهایی است که چشم شما آن ها را می‌بینند. ممکن است دیگران آن ناامیدی و یأسی که شما از خودتان بابت حل و فصل استرس‌های درونی تان دارید به خود شما منعکس کنند. زمانیکه شما می‌بینید که وظایفی که در خانه یا محل کارتان دارید، تلاش می‌کنید تا انجام دهید..

.

 

.

 

فال روزانه و طالع بینی روز پنجشنبه ۱۷ بهمن ماه ۹۲
دی:

ممکن است امروز روز ترقی و پیشرفت شما نباشد، مخصوصا اگر شخصی از نزدیکان تان چیزی از شما بخواهد که شما قادر نباشید درخواست او را انجام دهید. این تقاضاها ممکن است به خاطر وابستگی شخصیتی که شمادارید یک درگیری شدید ایجاد کند که هیچ برنده‌ای هم نداشته باشد. به جای اینکه تلاش کنید تا یک موقعیت حل نشدنی را تعمیر کنید، قواعد بازی را عوض کنید. تنها هدف واقعی که شما نیاز دارید این است که به سخنانی که دیگران می‌گویند خوب گوش کنید. استدلال‌هایتان را برای وقت دیگری نگاه دارید.

.

.

.

 

فال روزانه و طالع بینی روز پنجشنبه ۱۷ بهمن ماه ۹۲
بهمن:

اهمیت ندارد که شما چقدر می‌خواهید چیزها را سرهم کنید، الان نیازدارید که به محدودیت‌هایی که اخیرا جزیی از زندگی تان شده است آگاهی یابید. اوضاع همیشه اینجور باقی نمی‌ماند، حتی اگر نتوانید مسیر واضحی برای رسیدن به موقعیت ایده آل تان را ببینید. هر چه قدر اکنون شما سخت تر برای رسیدن به اهداف تان تلاش کنید، دیرتر به آن می‌رسید. ظاهرا، اگر دست از چسبیدن به آینده بکشید، مطمئن باشید که زودتر به هدف تان نائل می‌شوید.

.

.

.

 

فال روزانه و طالع بینی روز پنجشنبه ۱۷ بهمن ماه ۹۲
اسفند:

امروز بسیار برای‌تان سخت است که بخواهید درس جدیدی فرا بگیرید، چرا که شما سرکش تر از همیشه هستید. اگر شخصی با پاسخ‌های جدیدی ظاهر شود، شما سعی می‌کنید که اعتبار او را زیر سئوال ببرید و در او تعارض ایجاد کنید. شناختن نقش خود در کشمکش اخیر، قدرتی به شما می‌دهد تا مخالفت کنید، حتی اگر نتوانید آن را بیان کنید. زمانیکه شما بفهمید که مجبور نیستید تا درگیرهای درونی تان را به دیگران نسبت دهید، روابط و شرایط تان راحت‌تر اداره می‌شوند.

دسته بندی : فال روزانه, فال و طالع بینی
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد