فال روزانه امروز ۱۸ بهمن ۱۱/۱۸

      ۱۸ بهم ۱۳۹۲      ۰      54 بازدید        

فال روزانه ۹۲/۱۱/۱۸

faale hafez by nazdoone 11 فال روزانه پنجشنبه 17 بهمن 11/17

فال روزانه متولدین فروردین

امروز در زمینه تفکر و ارتباطات بسیار قوی و با انرژی ظاهر خواهید شد. این باعث می شود تا دنبال جمع و گروهی باشید که بتوانید خودی نشان دهید و این استعدادهای خود را برای دیگران توصیف کنید. اگر به خبرنگاری و نویسندگی علاقه دارید، می توانید از انرژی های امروز برای پیشرفت در این حوزه کمک بگیرید. از اینکه مورد انتقاد قرار بگیرید هراسی نداشته باشید و هر چه در ذهن دارید را مطرح کنید. در مورد مسایل عاشقانه نیز روز شاد و پر از خنده منتظر شما است. به فردی که دوستش دارید علاقه خود را نشان دهید و با صداقت وارد دوستی با او بشوید. در این حالت متوجه می شوید او نیز احساس مشابه دارد..

.

.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز شاید روی انجام کاری که نمی خواهید انجام دهید تمرکز کنید. مجبور هستید کاری را مدیریت کنید که مدت ها آن را به تعویق انداخته اید. شاید هم بتوانید یک کار بزرگ انجام دهید. البته یکی از دوستان صمیمی یا نزدیکان از شما می خواهد در مورد موضوع خاصی به هم صحبت کنید و به همین واسطه، با این فرد وارد مذاکره می شوید. شما خیلی خوب می توانید عقاید خود را توصیف کنید و انرژی های امروز نیز آن را پررنگ تر کرده اند. ارتباطات اجتماعی امروز یکی از بهترین کارهایی است که باید داشته باشید. اگر ازدواج کرده اید، باید هر دو باهم دوستان جدیدی به جمع دونفره تان اضافه کنید تا هیجان و انرژی بیشتری به هر دوی شما ببخشد.

.

.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز یکی از دوستان یا نزدیکان در پیشبرد کاری به کمک شما نیاز دارد. البته از روی غرور این را به زبان نمی آورد. اما شما اگر می توانید به او کمک کنید، بدون درخواست او هم که شده به او یاری برسانید تا بتواند کارهایش را به انجام برساند. شک نکنید این کار شما بسیار مورد تقدیر و تحسین آن شخص قرار خواهد گرفت. همه انرژی های امروز شما را به سمت یک رابطه عاشقانه بسیار عالی می کشانند. می توانید امروز تجربیات جدید و دوست داشتنی داشته باشید. اگر قرار است برای نخستین بار با کسی ملاقات داشته باشید، منتظر یک دیدار بسیار تاثیر گذار و شیرین باشید.

.

.

فال روزانه متولدین تیر

آخرین باری که مداد یا خودکار در دست گرفتید و روی کاغذ ایده های خود را نوشتید چه زمانی بوده است؟ در این زمانه که کامپیوتر و وسایل الکترونیک همه گوشه و کنار زندگی ها را پر کرده اند، بد نیست شما سنت شکنی کنید و استعدادهای درونی خود در زمینه نوشتن را روی سپیدی کاغذ پیاده کنید. این کار همچون پیاده روی در هوای آزاد است. از نظر عاطفی احساس بسیار خوبی خواهید داشت. امروز فرصت های بسیاری برای تحت تاثیر قرار دادن بقیه و مخصوصا فرد مورد علاقه خود دارید. از این انرژی ها بهره بگیرید.

.

.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز درک و حس همدلی بالایی دارید. ارتباطات کلامی با دیگران را نیز به بهترین شکل ممکن مدیریت می کنید. خیلی خوب می توانید با حرف و رفتار روی بقیه تاثیر بگذارید. امروز می توانید در مورد مشکلاتی که در هر زمینه ای دارید صحبت و آنها را تا حد امکان برطرف کنید. اگر کسی در مورد شما دچار سوتفاهم شده است، آن را برطرف کنید. امروز می توانید در مورد رابطه عاطفی خود نیز دید بهتری داشته باشید. با حرف و مکالمه های مهربانانه می توانید لحظه های شاد و ویژه ای را تجربه کنید.

.

.

فال روزانه متولدین شهریور

اگر امروز ذهنتان کیلومترها دورتر از واقعیت در حال پرواز بود، خیلی تعجب نکنید. امروز می توانید در مورد همه چیز فکر کنید و برای آن برنامه ریزی داشته باشید. حتی می توانید با حرف های مناسب و فن بیان درست، دیگران را تحت تاثیر خود قرار دهید. می توانید در مورد ایده ها و افکار خود بنویسید و این نوشته ها را با دیگران به اشتراک بگذارید. بهترین کار امروز، یادداشت کردن افکار و احساسات درونی است. امروز می توانید با افراد جدید ارتباط برقرار کنید و دوستان جدید بیابید. اگر فرد خاصی به دلتان نشسته است و دوست دارید بیشتر با او آشنا شوید و بیشتر در مورد او بدانید، امروز بهترین فرصت برای این کار است. با هم قرار بگذارید و بیرون بروید.

..

.

مهر:

امروز وقت آن رسیده که شروع کنید و به بهبود شرایط خانه، اداره یا خط تولیدتان بپردازید. برایتان معقول خواهد بود که کمی کار اجرایی کنید یا اینکه روی برنامه ریزی یاسازمان دهی تمرکز داشته باشید. مجبورید که کمی دیرتر به سراغ زندگی شخصی خلاقانه تان بروید که خیلی برایتان اهمیت دارد..

.

.

آبان:

امروز برای ملاقات، مصاحبه، مسافرت های شغلی و فعالیت های برنامه ریزی خیلی مناسب است. این شما هستید که درنهایت رهبر یا آغاز گر چنین برنامه هایی است و برای آن هم دلیلی وجود دارد. حتی اگر یک روحیه خلاق دارید یا ترجم آزاد هستید، باید برای آینده یک برنامه تدارک ببینید.

.

.

آذر:

باید به یاد داشته باشید که پول اهمیت دارد. یاد بگیرید که تمام منابع درآمدتان، به ویژه قسمت مخفی آن را خردمندانه مدیریت کنید. صرفه جو باشید، زیرا ممکن است برای انواع نیازها از جمله تعمیر خانه و شبکه امنیت به پول نیاز پیدا کنید.

.

.

.

فال روزانه متولدین دی

امروز احساس می کنید باید کمی به خود استراحت بدهید. خب! چرا این کار را انجام نمی دهید؟ همیشه دور و اطراف شما مملو از آدم های متفاوت است و گاهی آدم نیاز دارد در تنهایی خود به نیازها و علایقش فکر کند. اگر به خود فرصت فکر ندهید شاید با مشکلات روحی مواجه شوید و ندانید که دقیقا از زندگی و اطرافیان چه می خواهید. اگر وقت خود را با آدم ها و فعالیت های زیاد پر کنید، سرانجام یک روز دچار خستگی می شوید. امروز زمان مناسبی برای بودن در کنار فردی است که دوستش دارید. اگر قرار است برای نخستین بار با هم بیرون بروید، بدانید که لحظه های شاد و پرباری خواهید داشت و در کنار یکدیگر آرامش را تجربه خواهید کرد.

.

.

.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز بی خیال از حرف مردم به سمتی می روید که خودتان دوست دارید. این استقلال برایتان بسیار اهمیت دارد و نمی خواهید نظرات دیگران روی شما تاثیر منفی داشته باشد. ممکن است در این مسیر دچار تضادهایی با دیگران بشوید. همین تضادها شما را به جایی می رسانند که از دیگران فاصله می گیرید و می خواهید در تنهایی خود بمانید. شاید بهترین کار این باشد که چند ساعتی را به خود و علایق خود اختصاص دهید و در مورد تفکرات و خواسته های خود بنویسید. در مورد مسایل عاطفی اما بسیار شاد خواهید بود. اصلا به اینکه در خانه تنها بمانید، فکر هم نکنید. بیرون بروید و با فرد دلخواهتان از زندگی لذت ببرید.

.

.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز بسیار هیجان دارید تا به ملاقات فرد خاصی بروید. آخرین باری که این همه هیجان داشته اید، چه زمانی بوده است؟ امروز فرصت های بسیاری برای هیجان و تفریح و تجربه مسایل جدید خواهید داشت. از این همه انرژی مثبت استفاده کنید. می توانید این شادی را در کنار خانواده یا به تنهایی تجربه کنید. عشق و عاطفه نیز امروز در زندگی شما نقش پررنگی دارد. می توانید با دیدی دیگر به فردی که دوستش دارید نگاه کنید و از زیبایی های روحی و ظاهری او لذت ببرید. اگر خیلی همدیگر را نمی شناسید، امروز فرصت آشنایی بیشتر با هم را خواهید داشت.

 

دسته بندی : فال روزانه, فال و طالع بینی
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد