فال روزانه امروز ۱۰ اسفند ۱۲/۱۰

      ۱۰ اسف ۱۳۹۲      ۰      82 بازدید        

faale hafez by nazdoone 11 فال روزانه امروز جمع 9 بهمن

فروردین:

امروز هیچ چیز آسایشتان را تهدید نمی کند. دشمنانتان هیچ دردسری برایتان بوجود نمی آورند و دوستانتان نمی توانند با مسایل جزیی آزارتان بدهند. می توانید به راحتی کارهایتان را بکنید. شاید از تنهایی کار کردن خسته شوید.هرگونه تعاملی موفقیت امیز خواهد بود.

.

.

.

اردیبهشت:

حالت دوستانه ثابت شما نه تنها تضمین می کند که روز کاری خوبی داشته باشید بلکه می تواند کلیدی برای سلامتیتان باشد. اگر بدانید چطور از ناخوشی پیشگیری کنید، مجبور نمی شوید که به سمت دکتر بشتابید یا اینکه مقدار زیادی دارو مصرف کنید.

.

.

.

خرداد:

امروز برای شما باتعادل خواهد بود. شما در میان اولین افرادی هستید که می توانند بوی بهار را استشمام کنند و از آن لذت ببرند. الان وقت خوبی است که برای یک مهمانی یا قرار ملاقات آماده شوید. با حس ششم قویتان می توانید بفهمید که چطور باید تمام جزییات را برای بدست آوردن موفقیت کنار هم بچینید.

.

.

.

تیر:

آرامش در خانه و زندگی مشترک و باتعادل در کنار دیگر اعضای خانواده همه چیز شماست و این قضیه امروز بیش از همه وقت به چشم می آید. اگر با انتخاب بین آسایش خانواده و موفقیت در کار مواجهه شدید، ترجیحتان را به خانواده بدهید و بدنبال سازش در خانواده باشید.

.

.

.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز با شریک عاطفی خود مکالمه ناخواسته ای خواهید داشت. البته خیلی نگران نباشد در انتهای بحث ها و مشاجره ها می توانید عمیق ترین احساسات خود را برای یکدیگر بگویید. مزیت این مشاجره این است که می توانید بسیار بهتر از قبل یکدیگر را بشناسید و درک درست تری از علاقه مندی های یکدیگر داشته باشید. رابطه عاطفی شما رنگ تازه ای به خود خواهد گرفت که برای زندگی هر دو شما بسیار خوب است و هر دو را در مسیر موفقیت های بیشتر قرار خواهد داد.

.

.

.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز تنش و استرسی همه وجود شما را می گیرد که به واسطه آن همه روز خود را برای تحقیق و مطالعه صرف می کنید. یا به کتابخانه می روید یا در اینترنت به دنبال منابع مفید برای یادگیری بیشتر در مورد موضوعی که موجب استرس شما شده است، می گردید. دوست دارید کارهایی در شغل خود انجام دهید که موجب افزایش حقوقتان شود. اما خیلی هم به خود فشار نیاورید. مطالعه خوب است اما یک شبه هم نمی توان همه ایده ها را اجرایی کرد. با کار زیاد موجب خستگی و سردرد خود نشوید.

.

.

.

فال روزانه متولدین مهر

امروز با همه وجود، محبت و اشتیاق فراوانی را به فرد مورد علاقه خود خواهید داد. رابطه عاطفی شما امروز در بهترین حالت خود قرار دارد. البته در میان روز شاید بخواهید کمی عقب نشینی کنید اما این کار را انجام ندهید. با همان رفتار مهربان و خوش بینانه به جلو پیش بروید. اجازه دهید جریان انرژی های امروز شما را به هر جا می خواهند بکشانند. هر چه کارها را آسان تر بگیرید احساس بهتری نیز خواهید داشت.

.

.

.

فال روزانه متولدین آبان

امروز در ذهن خود ایده های بسیار خوبی شکل خواهید داد. تفکراتی در مورد شغلی که دارید باعث می شود تا نظرات و پیشنهادات جالبی پیدا کنید که موجب شوند تا درآمد خود را افزایش دهید. البته باید در این زمینه مطالعه کنید تا به ایده های خود انسجام بیشتری ببخشید و جنبه اجرایی و کاربردی پیدا کنند. به همین دلیل، بیشتر زمان خود را برای یافتن منابع و مقاله های مرتبط و مطالعه آنها صرف خواهید کرد. شاید در میان آنها روش هایی سوپرایز کننده برای اجرای پروژه در کوتاه ترین و مناسب ترین حالت پیدا کردید.

.

.

.

آذر:

امروز تعاملات انسانی از هرگونه کار عملی برای شما اهمیت بیشتری پیدا خواهد کرد. به حامیانی نیاز دارید که قادرند شرکای برابری باشند و نخواهند که خیلی عمیق در شما کاوش کنند. در گروه های مردم می توانید احساس آسودگی بیشتری از بودن در محیط خانه بدست اورید.

.

.

.

دی:

نداشتن انرژی باعث می شود نتوانید خیلی درگیر زندگی باشید. احساس رخوت ذهنی و جسمی ممکن است که برای برنامه هایتان مشکل ایجاد کند. روابط با شرکا اکنون خیلی رضایت بخش نیستند و اعتماد کاملی به انها ندارید.

.

.

.

بهمن:

هیچ چیز شما را از نشان دادن فردیتتان در تمام روز باز نمی دارد. امروز روز خوبی برای ایده های جدید و ابتکارات ناگهانی نیست. بااین حال، پروژه های در حال انجام خیلی خوب پیشرفت می کنند.

.

.

.

اسفند:

امروز برنامه های شما به راحتی به انجام می رسند و گاهی اوقات باید آنها را اصلاح کنید. شاید احساس وابستگی به دیگران به شما دست دهد. منتر باشید که عصر برسد و احساس اعتماد به نفس و استقلال بیشتری پیدا کنید. در هنگام صبح و عصر در هنجارهای اجتماعی پایبندی داشته باشید و خودتان را به کسی تحمیل نکنید.

دسته بندی : فال روزانه, فال و طالع بینی
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد