فال روزانه ۹۲/۱۲/۲۱

      ۲۱ اسف ۱۳۹۲      ۰      59 بازدید        

مروری بر اتفاقاتی که  امروز ۹۲/۱۲/۲۱ بر شما خواهد گذشت

faale hafez by nazdoone 11 فال روزانه 92/12/20 اسفند

فروردین: وقتی که دوستان ما در ظاهر حامی‌و پشتیبان شما می‌شوند، شما نیز مثل آنها می‌شوید. علاوه بر این حس خوبی نسبت به آنها پیدا می‌کنید و می‌خواهید به هر صورت که شده کمکشان را جبران کنید. اگر بتوانید از هر نوع رابطه انرژی مثبت بگیرید ترکیب خیلی خوبی ایجاد کرده اید. ولی باید کنترل رویاها وتخیلات خود را در دست داشه باشید و بببنید چگونه می‌توانید آنچه در زندگی تان اتفاق می‌افتد را بهتر کنید..

 

.

.

.

اردیبهشت: شما امروز با برقرار کردن یک ارتباط عمیق با عقیده‌هایتان می‌توانید قدرت فوق العاده ای کسب کنید. اما اگر سعی کنید با تمرکز کردن بر روی هیجانات یک حادثه بیرونی انرژی تان را تقویت کنید، ناامید خواهید شد. وقتیکه شور و اشتیاقتان هم زمان با تغییر کردن مشکلات کمرنگ شد، در جستجوی پیدا کردن معنا در این موقعیت اخیر نباشید. فراموش نکنید ایمان شما الان ازتان محافظت خواهد کرد.

.

.

.

خرداد: روشنایی‌های ماورایی بازگشته اند و خیلی خوب است که که نسبت به خود و برنامه‌هایتان مثبت اندیش باشید. انگار که یک زنجیره قوی شما را حمایت می‌کند و مانع دنبال کردن رویاهایتان و یا حتی فکر کردن به آروزهایتان می‌شود. شاید دوباره به این زودی چنین فرصتی نصیبتان نشود. پس تا آنجایی که می‌توانید از این موقعیت لذت ببرید، اما در نهایت نظرتان را در مورد جایی که می‌خواستید بروید عوض نکنید.

.

.

.

 

فال روزانه متولدین تیر

امروز در حالی که رها و راحت در حال انجام فعالیت های روزانه زندگی خود هستید، ناگهان با مانعی روبه رو می شوید که شما را در مسیر نگه می دارد. در زندگی همیشه موانعی هستند که باید با زیرکی و برنامه ریزی آنها را حذف کرد. چه کسی از آینده خود خبر دارد؟ زندگی یک هیجان بزرگ و دایمی است که گاهی می تواند منفی و گاهی مثبت باشد. مهم این است که بدانید چطور با آن مواجه شوید. از سختی های آن نترسید. حتی در رابطه عاشقانه خود تنوع ایجاد کنید. رفتارهای جدید، تفریحات متفاوت و برخوردهای نوین داشته باشید. بگذارید روح طراوت و شادابی دوباره به رابطه عاشقانه شما دمیده شود و حالتان در کنار هم خوب باشد.

.

.

.

فال روزانه متولدین مرداد

حس مسوولیت پذیری شما امروز تعیین کننده همه رفتارها و فعالیت های شما خواهد بود. امروز می توانید برای فرار جوان و کم تجربه کلاس های آموزشی بگذارید. در کار خود خبرگی و مهارت ویژه ای دارید که می توانید از آن برای پیشبرد بهتر کارها و پروژه ها استفاده کنید. به واسطه این مسوولیت پذیری، با افراد بسیاری در ارتباط خواهید بود که شاید حتی آنها را نشناسید. اشتیاق و هیجانی که امروز در وجودتان هست نیز تعیین کننده رابطه عاشقانه تان می شود. امروز حس عمیقی به فردی دارید که دوستش دارید. از انرژی های امروز برای بیان احساسات خود به او استفاده کنید.

.

.

.

فال روزانه متولدین شهریور

هیجانات منفی امروز بسیار زیاد هستند و اگر بخواهید به هر مشکل کوچک و بزرگی گیر بدهید، اوضاع از این هم بدتر می شود و روز تلخی را تجربه می کنید. بهتر است کمی ساده تر به مسایل زندگی نگاه کنید. مانند انسانی رفتار کنید که دیدگاه متفاوت از شما به زندگی و رویدادها دارد. نگاهتان را عوض کنید. گاهی بد نیست خودتان را تغییر دهید. اگر همیشه در عادت های دایمی بمانید هرگز نمی توانید پیشرفت کنید و از زندگی لذت ببرید. انرژی های امروز این شهامت را به شما می دهند تا در مورد رابطه عاطفی خود درست تصمیم گیری کنید. بالاخره با خودتان کنار می آیید که چه می خواهید از یک رابطه. این تصمیم گیری به هیچ عنوان دشوار نیست.

.

.

.

 

 

مهر: سیاره بخت شما یعنی ونوس دوباره به عقب برگشته، اما ارتباط زیبای آن با ژوپیتر کامکار بیشتر از قبل شما را برای این عقب گرد آماده می‌سازد. باهمه این احوال کنار آمدن با محدودیت‌ها هنوز سخت است، بنابراین شما اگر در برابر وسوسه آزادی‌های بیش از حد سر فرود بیاورید، امکان دارد تجربیات مثبتتان بیشتر تبدیل به افکار منفی بشوند. بعد از اینکه فکر کردید یک چیز کافی است و چیز دیگر خیلی زیاد است خیلی هوشیار و مواظب باشید و یادتان باشد که خودشناسی کلید رسیدن به موفقیت‌تان است.

.

.

.

آبان: تمرکز کردن بر روی مقصد و هدف اغلب اوقات ساده ترین و منطقی ترین راه برای تبدیل کردن افکارتان به واقعیت است. اما امروز این کار راحت نیست، حتی اگر راه و مقصد شما روشن و واضح باشد. شما احتمالا در مسیر درست قرار گرفته اید و یک باد کیهانی قوی نیز به سمت هدف شما می‌وزد. اما شما حتی می‌توانید فراتر از موثرترین راه (و بعضی وقتها هم کسل کننده) برای انجام دادن یک کار حرکت کنید. عملکردهای بی فکر و آنی خیلی زود برایتان درسر درست می‌کند، پس همین حالا و قبل از اینکه دست به عمل بزنید خوب فکر کنید.

.

.

.

آذر: امروز شما برای تمام کردن تمام کارهایتان به مشکل برمی‌خورید، چراکه در هر راهی که شما انتخاب می‌کنید با یک زنجیره از حوادث عجیب روبرو می‌شوید. طبیعتا شما در حالیکه به مسائل مهم تر و ضرب‌العجل رسیدگی می‌کنید، می‌توانید این مسائل استرس زا را به زمانهای دیگر موکول کنید. اما حالا که شما متوجه شده اید، جهان نیز بخشنده تر می‌شود، پس تسلیم نشوید. صبر و استقامت بزرگترین اسلحه شما در هنگام تلاش برای رسیدن به موفقیت است.

.

.

.

 

فال روزانه متولدین دی

امروز حس هیجان و انرژی زیادی در وجود خود احساس می کنید. حسی که یک لحظه خاموش نمی شود و دوست ندارید استراحت کنید. شما اهداف بسیاری در زندگی و در سر خود دارید که می خواهید همه آنها را به انجام برسانید. بد نیست همه ایده هایی که به سرتان می زند را روی کاغذ یادداشت کنید تا در فرصت درست و مناسب بتوانید از آنها به نفع پیشبرد اهداف خود بهره بگیرید. امروز فرصت بسیار خوبی برای آغاز پروژه ها است. شما همیشه عادت دارید احساسات خود را زیر چهره معمولی خود پنهان کنید. اما امروز این شهامت را می یابید در مورد احساسات خود برای فرد موردعلاقه تان حرف بزنید.

.

.

.

فال روزانه متولدین بهمن

امواج قوی و گاهی شاید مخربی در مسیر زندگی امروز شما قرار می گیرند که با چشمان باز باید مراقب آنها باشید و بتوانید کنترلشان کنید. اگر خیلی بی تفاوت به زندگی نگاه کنید شاید دچار آسیب بشوید. انرژی های مثبت امروز می توانند به شما شهامت خوبی بدهند تا بتوانید به مناسب ترین روش ممکن مشکلات را مدیریت کنید. امروز در رابطه عاشقانه خود نمی توانید ساکت و بی صدا بمانید. شاید بهترین کار هم همین باشد که احساسات و علاقه خود را در گوش عشق خود زمزمه کنید و در کنار هم از زیبایی این رابطه شاد باشید.

.

.

.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز گویا در دوی ماراتون شرکت کرده اید و مدام در حال دویدن و انجام کارهایتان هستید. البته مدیریت چند کار همزمان برایتان سخت نیست. شما می توانید به خوبی حس خود به انجام کارهای مختلف را درک کنید و با توجه به اولویت آنها و علاقه خود، آنها را به مرحله اجرا در بیاورید. امروز شاید برای شرکت در یک مهمانی یا قرار دونفره دعوت نامه ای دریافت کنید. اما باید توان رد کردن آن را داشته باشید. شاید بهتر باشد امروز در چنین قراری شرکت نکنید.

.

.

.

دسته بندی : فال روزانه, فال و طالع بینی
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد