چگونه گرمای عشق را دوباره شعله ور کنیم

      ۲۸ اسف ۱۳۹۲      ۰      71 بازدید        

1420129696

 

منظورم اینه که چرا بعضی زن و شوهرها بهم عشق و علاقه اوایل ازدواج رو ندارن، و چیکار میشه کرد که دوباره عشقشون جون بگیره؟

نکته اول:

عشق تان را با چنگ و دندان حفظ کنید.در زندگی نباید چیزی مانع عشق زن و شوهر شود

نکته دوم:

این موضوع را بدانید که زندگی رمانتیک نوعی ارتباط صمیمی است که هر کس چیزی جز عشق برای دیگری نمی خواهد

نکته سوم:

زندگی عاشقانه یک اتفاق نیست، بلکه یک ارتباط روزانه است. نباید به آن به عنوان نوعی پیش نوازی و … نگاه کرد؛ بلکه یک رابطه دوستانه است که هر روز بیش از پیش رشد می کند. در مورد این است که از یکدیگر بپرسیم چگونه روز خود را سپری کردیم، سرگرمی هایمان چیست،و ….

نکته چهارم:

باید از زمانی که در کنار هم هستید لذت ببرید و تصور کنید نزد دوست داشتنی ترین کس خود هستید.

نکته پنجم:

این طور نباشد که شما شب جمعه یک برنامه بیرون رفتن بریزید و همه چیز تمام شود. این امر ملزم تلاش های مداوم است. البته این موضوع احتیاج به خلاقیت خاصی می باشد

.

.

 

.

نکته ششم:

حالا که زیر یک سقف آمده اید بهتر است نسبت به نیاز های هم آگاهی پیدا کنید.شناخت نیازها و خواسته های طرف مقابل بخش مهمی از راهی است که در پیش روی دارید.

نکته هفتم:


زمانی که مردی برای بهبود حال زنش، به احساسات و دلبستگی های او توجه می کند، زن احساس می کند همسرش او را دوست دارد وبرایش اهمیت قائل است. وقتی مردی با حمایت از همسرش احساس بخصوصی به او می دهد، در برآورده کردن اولین نیاز اصلی زن موفق می شود.(با کمی دقت در زندگی این مساله را به راحتی متوجه می شوید) 


اما درباره مردها باید گفت :اعتماد مرد به این معناست که زن مطمئن باشد او نهایت سعی خود را می کند و بهترین ها را برای همسرش می خواهد. وقتی واکنش های زن نشان دهنده اعتقاد مثبت او نسبت به توانائی ها و اهداف مرد است، اولین نیاز اصلی عشق مرد برآورده می شود و مرد هم خود به خود علاقه و توجه بیشتری به نیازهای زن نشان می دهد.


نکته هشتم:


وقتی مرد بدون قضاوت ولی با دلسوزی و وابستگی به احساسات و صحبتهای زن گوش می دهد، زن احساس می کند به حرفهایش گوش کرده و مرد او را درک کرده است 


اما درباره مردها باید گفت زمانی که زن با مهربانی او را می پذیرد، مرد احساس می کند مورد قبول است. و وقتی مرد از سوی همسرش تأیید شود، آسان تر می تواند برای همسرش شنونده خوبی باشد.


نکته نهم:


احترام به زن و قدردانی از مرد فراموش نشود


نکته دهم:


خوش اخلاقی، قدرت، پشتکار، راستی وصداقت، مهربانی و محبت را در زندگی فراموش نکنید


نکته یازدهم:


وقتی مرد به طور مداوم نشان می دهد که دلواپس زن است او را درک می کند وبه او احترام می گذارد وهمسرش مورد علاقه وتأیید او قرار دارد، نیازاصلی زن درباره اطمینان خاطر برطرف می شود. یک رفتار مطمئن که از طرف مرد اعمال می شود به زن می گوید همیشه دلخواه همسرش خواهد بود.


نیازهای عمده مرد هم باید از طرف همسرش تأیید وتشویق شود. نظریات تشویق آمیز زن به مرد قدرت وامید می دهد تا به صلاحیت وشخصیت خود مطمئن شود. وقتی زن همسرش را تشویق می کند که تمام سعی خود را بکند، مرد دلگرم می شود واحساس آرامش می کند.

.

.

.

خیلی مهمه که عوامل سردی و از بین رفتن گرمای عشق بین همسران بررسی بشه بعد راهکار ارائه بشه
یکی از عوامل سردی روابط زن و شوهر می تونه نداشتن مهارت های کلامی باشه و زن و شوهر به جای اینکهعاشقانه با هم صحبت کنند طلبکارانه با هم صحبت می کنند 

باید همه ما بدونیم که در مهارت های کلامی یاد بگیریم که چگونه با زبان خود به همسر خودمون عشق بورزیم و همسر ما هم باید یاد بگیره که چگونه از طریق زبانش جواب عشق رو بده
باید چگونه حرف زدن رو یاد بگیریم و حرف خوب زدن و خوب حرف زدن رو هم یاد بگیرم

 

دسته بندی : آموزش جنسی, بعد از ازدواج, دانستني هاي زنانشويي
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد