چگونه می توان زودانزالی (انزال زودرس) در مردان را درمان کرد ؟

      ۰۴ مرد ۱۳۹۳      ۰      48 بازدید        

چگونه می توان زودانزالی (انزال زودرس) در مردان را درمان کرد ؟

zood-enzali-in-men-treated-nazdoone.com

شایع‌ترین و مشهورترین مشکل جنسی که مردان دارند انزال زودرس است که تاثیرات منفی برزندگی زناشویی افراد دارد.
چگونگی درمان زودانزالی در مردان :
فرد باید توانایی کنترل انزال را پیدا کند تا بواسطه ی آن از انزال زودرس جلوگیری کرده و نهایتاً مدت زمان بیشتری به رابطه ی جنسی خود ادامه دهد!
اغلب کسانی که دچار این بیماری (انزال زودرس) هستند به دلایل مختلف اخلاقی و فرهنگی با خیلی خجالتی هستند از مراجعه به پزشک دوری می‌کنند.
اگر بیماری اختلال نعوظ شایع‌ترین بیماری جنسی مردان بالای ۴۰ سال باشد، قطعا انزال زودرس شایع‌ترین بیماری جنسی مردان زیر ۴۰ سال است ، حتی برخی از دانشمندان با در نظر گرفتن کل مبتلایان این بیماری (انزال زودرس) نسبت به کل جمعیت مردان، انزال زودرس را شایع‌ترین بیماری جنسی در کل مردان می‌دانند.
در بسیاری از کشورهای توسعه‌ یافته که امکان آمارگیری در این زمینه وجود دارد، برآورد می شود۳۰ تا ۷۰ درصد مردان به نوعی در طول عمر خود دچار این بیماری می شوند، در ایران آمار دقیقی در این‌ باره وجود ندارد، چون از مراجعه به پزشک دوری میکنند، اگرچه همه این بیماران از یافتن راه‌حلی برای رهایی از شر آن خوشحال می‌شوند.
مشکلات مردان بالغ و نیز درد و دل زنان بالغ در مورد مسئله زود انزالی:
انزال زودرس عبارت است از انزالی که زودتر از زمان دلخواه زوجین رخ دهد و باعث نارضایتی یک یا هر دوی آنها شود، یعنی حتی اگر زوجه نیز در اغلب نزدیکی‌ها احساس کند که انزال همسرش زود تر از زمان مورد انتظار اوست و این حالت باعث نارضایتی او شود، حتی اگر مرد چنین احساسی نداشته باشد، انزال مرد، زودرس بوده و باید بررسی شود.
نکته بسیار مهمی که وجود دارد این است که انزال زودرس در بسیاری از افراد و در برخی از موارد وجود دارد ولی آن انزال زودرسی بیماری تلقی می شود که در بیش از ۵۰ درصد نزدیکی‌های فرد زود ارضا شود ،یعنی مردی دچار بیماری انزال زودرس است و باید درمان شود که در بیش از نیمی از موارد نزدیکی های خود، دچار انزال زودرس می شود.

دسته بندی : آموزش جنسی, بعد از ازدواج, دانستني هاي زنانشويي
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد