عملکرد ورزشکاران ایرانی در روز نخست بازیهای اسیایی

      ۲۹ شهر ۱۳۹۳      ۰      47 بازدید        

روز اول بازی های اسیایی اینچئون به پایاتن رسید و ورزشکاران ایرانی از کسب مدال بازماندند.

logo_asiangames_1_m

کره صدر نشین روز اول بود

tirandazi_logo_1_m

** تیراندازی

در تپانچه ۱۰ متر تیمی زنان تیم کشورمان با ترکیب الهام هریجانی، سارینا قرابت و سارا میرابی با ۱۱۱۶ امتیاز در رده نهم قرار گرفت.

در مرحله مقدماتی این ماده نیز میرابی با ۳۷۶ امتیاز در رده هجدهم، هریجانی با ۳۷۲ امتیاز در رده بیست و نهم و قرابت با ۳۶۸ امتیاز در رده سی و پنجم قرار گرفتند و حذف شدند.

 

در تراپ مردان بابک یگانه با ۶۸ امتیاز در مکان نوزدهم قرار گرفت و از گردونه رقابت ها کنار رفت.

در بخش تیمی تپانچه ۵۰ متر مردان، تیم ایران با ترکیب ابراهیم برخورداری، ابراهیم رحیمی و محمد احمدی با ۱۶۴۰ امتیاز در رده هفتم ایستاد.

در این ماده و در مرحله مقدماتی بخش انفرادی نیز احمدی با ۵۵۳ امتیاز در رده یازدهم، برخورداری با ۵۵۰ امتیاز در رده نوزدهم و رحیمی با ۵۳۷ امتیاز در رده سی و ششم قرار گرفتند و همگی حذف شدند.

.

.

.

shamshirbazi_logo_1_m

** شمشیربازی

در اپه انفرادی مردان، تیم ایران با دو نماینده به میدان رفت.

علی یعقوبیان در مرحله مقدماتی با شکست مقابل ورزشکارانی از کره جنوبی، قرقیزستان، قزاقستان، قطر و ویتنام و یک پیروزی مقابل نماینده مغولستان، حذف شد.

محمد رضایی تادی نیز با پیروزی بر شمشیرزنانی از ازبکستان، فلسطین، چین، سنگاپور و کویت و شکست از ورزشکاری از ژاپن از گروه خود صعود کرد. در مرحله یک سی و دوم مقابل حریف کویتی خود به پیروزی رسید اما در یک شانزدهم با شکست مقابل نماینده ژاپن از گردونه رقابت ها کنار رفت.

 

** جودو

در وزن منهای ۶۰ کیلوگرم احسان بهرامیان در مسابقه اول حریف ترکمنستانی خود را شکست داد اما در مرحله یک شانزدهم نهایی با شکست از ورزشکار کره جنوبی از راهیابی به مرحله بالاتر بازماند.

** روئینگ

در ماده قایق سبک وزن تک نفره مردان، عاقل حبیبیان با زمان هفت دقیقه و ۳۸ ثانیه و ۳۶ صدم ثانیه مسافت دو هزار متری را طی کرد و با قرار گرفتن در رده سوم گروه دوم مرحله مقدماتی، به جدول شانس مجدد راه یافت.

نازنین رحمانی در قایق تک نفره زنان با زمان دو دقیقه و نه ثانیه و ۳۷ صدم ثانیه در رده چهارم گروه یک ایستاد و به فینال صعود کرد.

در قایق سبک وزن چهار نفره زنان تیم کشورمان با ترکیب حمیرا برزگر، نازنین ملایی، سولماز عباسی زاده و مهسا جاور با زمان هفت دقیقه و ۲۲ صدم ثانیه در رده دوم گروه یک مرحله مقدماتی قرار گرفت و به مرحله شانس مجدد راه یافت.

در قایق چهار نفره مردان نیز تیم ایران با ترکیب خشایار عباس آبادی، صابر نادری، مسعود فتحی و سیاوش سعیدی با زمان شش دقیقه و ۱۹ ثانیه در رده چهارم گروه یک مرحله مقدماتی ایستاد و باید در مرحله شانس مجدد به میدان برود.

.

.

.

.

docharkhesavari_logo_1_m


** دوچرخه سواری

در ماده تیم اسپرینت، تیم کشورمان با ترکیب محمود پراش، فرزین عرب و حسنعلی ورپشتی در مرحله مقدماتی با زمان یک دقیقه و یک ثانیه و ۸۱۴ هزارم ثانیه به دیدار رده بندی صعود کرد اما در این مسابقه به زمان یک دقیقه و یک ثانیه و ۵۲۳ هزارم ثانیه از ژاپن شکست خورد و از دستیابی به مدال برنز بازماند.

در ماده تعقیبی تیمی، تیم ایران با ترکیب علی خادمی، حمید بیک خورمیزی، بهنام آریان و محمد رجبلو با زمان چهار دقیقه و ۲۶ ثانیه و ۵۱۳ هزارم ثانیه در رده هفتم مرحله مقدماتی قرار گرفت.                                                                  

.

.

.

vaznebardari_mascot_1_m

** وزنه برداری

در دسته ۵۶ کیلوگرم مجید عسکری به میدان رفت و با ۱۲۴ کیلوگرم در یکضرب، ۱۴۶ کیلوگرم در دوضرب و ۲۷۰ کیلوگرم در مجموع در رده ششم قرار گرفت. عسکری رکورد یکضرب ایران را نیز شکست.

  wusho_logo_1_m

** ووشو

در ووشو چانگچوان، احسان پیغمبری با ۹٫۵۱ امتیاز در رده ششم ایستاد.

در وزن منهای ۵۲ کیلوگرم ساندای زنان، الهه منصوریان در مرحله یک شانزدهم از سد رقیب اندونزیایی خود گذشت و به مرحله بالاتر صعود کرد.

در وزن منهای ۵۶ کیلوگرم ساندای مردان، اکبر محمدزاده با شکست از نماینده چین از دور مسابقات کنار رفت.        

.

.

.

جدول  کامل و لحظه ای توزیع مدل مسابقات

incheon medal ha

دسته بندی : اخبار, بازی های اسیایی 2014
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد