قاسمی نژاد حذف شد و خداحافظی کرد!

      ۳۰ شهر ۱۳۹۳      ۰      12 بازدید        

امیرقاسمی نژاد که با باخت به حریف لبنانی به جدول شانس مجدد ها راه یافته بود در این مرحله نیز در مقابل حریف ازبک خود کاری از پیش نبر و حذف شد و بعد از این مسابقه نیز از بازی های ملی خداحافظی کرد.

judo_mascot_1_m


امیر قاسمی نژاد در وزن منهای ۸۱ کیلوگرم کار خود را با پیروزی برابر ابراهیموف از تاجیکستان آغاز کرد و در مرحله بعدی برابر جودوکار برزیلی الاصل لبنان شکست خورد.

وی در گروه بازنده برابر اماموف جودوکار عنوان دار ازبکستان قرار گرفت و در حالیکه دو اخطار از حریف گرفته بود در یک دقیقه پایانی بر اثر یک غفلت ضربه فنی شد و به کار خود در این بازی ها پایان داد.

.

..

..


قاسمی نژاد پس از حذف شدن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شرایط خیلی خوبی داشتم اما نمی دانم چرا نتوانستم به مدال برسم. در مسابقه دوم پایم لیز خورد و از ناحیه کشاله ران مصدوم شدم.

وی ادامه داد: پیش از آغاز مسابقات نیز به مربیانم گفته بودم که اگر نتوانم طلا بگیرم دیگر در مسابقات بین المللی شرکت نمی کنم. شرمنده ام که نتوانستم انتظارات را برآورده کنم.

جودوکار وزن منهای ۸۱ کیلوگرم ایران در پاسخ به سوالات پی در پی خبرنگاران که از او می پرسیدند تصمیم برای خداحافظی از تیم ملی احساسی است؟ گفت: به هیچ وجه احساسی تصمیم نگرفتم و قطعا این کار را خواهم کرد.

وی در پاسخ به اینکه آیا خداحافظی از تیم ملی حیف نیست؟ گفت: حیف این بود که نتوانستم زحمات مربیانم را جبران کنم.                                                                  

دسته بندی : اخبار, بازی های اسیایی 2014
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد