3 گام علمی لاغری و کاهش وزن سریع


3 گام علمی لاغری و کاهش وزن سریع

 

3-scientific-step-weight-loss-and-quick-weight-loss-nazd-ne-com

با توجه به اینکه مقالات زیادی در مورد لاغری تو مجلات مختلف به چاپ رسیده است اما ما برای کاهش وزن سریع شما 3 راه ساده و علمی را توضیح میدهیم تا با این گام ها به وزن ایده آل خود برسید با ما همراه باشید .

 

برخی موارد گرسنگی باعث میشود دوستان دست از ادامه دادن روش های لاغری اجتناب کنند که نباید اینکار را کرد باید سخت به تلاشتان ادامه دهید .

 

نازدونه در این مطلب 3 راه ساده اما علمی را برای لاغری و کاهش وزن سریع معرفی میکند که با این دستورات به راحتی و در سریعترین زمان به وزن ایده آل خود برسید .

1. مصرف قند ها و نشاسته را کاهش دهید  

یکی از مهمترین بخش های لاغری همین مصرف مناسب قند و نشاسته است با کنترل کردن میزان مصرف قند ها و نشاسته وزن متعادل خواهید داشت

این مواد باعث می شود انسولین در بدن زیاد ترشح شود که باعث ذخیره شدن چربی می گردد

یکی از محبوبیت هایی که این روش کم کردن انسولین در بدن این است که کلیه ها آب اضافی در بدن را دفع می کنند

نتیجه ای که از بخش 1 می توان گرفت این است که شما با حذف قند ها و کربو هیدارت ها(نشاسته) سطح انسولین خود را کاهش داده و باعث کم شدن اشتها بدون اینکه گرسنگی بکشید را دارد و این امر به نوبه خود کاهش وزن را به همراه دارد .

 

2. خوردن پروتئین و سبزیجات و کم کردن چربی از غذاها

در این روش باید پروتئین در حد منیاز بدن را استفاده کنید و نیز به خوردن سبزیجات زیاد ادامه دهید و در صورت امکان از غذاهای چرب استفاده نکنید یا کم چرب ترین را انتخاب کنید

پروتئین و مواد غذایی مورد نیاز بدن که در روز چقدر مورد نیاز است را استفاده کنید و در خوردن انها افراط نکنید

می توان نتیجه گرفت که با مصرف مناسب پروتئین و نیز کربو هیدرات ها و خوردن سبزیجات در رژیم لاغری خود تاثیر بگذارید و باعث شوید انسولین کاهش یافته و فقط مواد مورد نیاز بدن در روز تامین شود که این مورد باعث لاغری در شما خواهد بود .

 

3. ورزش کنید و از وزنه ها و پیاده روی های طولانی بهره ببرید تا وزن خود را متعادل کنید

وزنه زدن و پیاده روی منظم طولانی باعث می شود که بدن سوخت و ساز خود را زیاد کرده و چربی های اضافی را مصرف کند . در هفته 3 یا 4 بار از وزنه استفاده کنید و نیز از حرکات کششی نیز بهره ببرید و بعد به پیاده روی مشغول شوید .

از وزنه ها استفاده شود اما توجه داشته باشید که از وزنه های سنگین استفاده نکنید شما با وزنه های سبک نیز می توانید کاهش چربی و کاهش وزن را داشته باشید بنابراین در این بخش هم از وزنه و نیز هم از ورزش های سبک کششی و نیز پیاده روی طولانی مدت بهره ببرید و باعث شوید بدن سوخت و ساز زیادی انجام دهد و چربی های اضافی را دفع نماید .

 

با این 3 روش ساده لاغری می توانید در یک مدت کوتاه به وزن خوب و مناسب خود برسید و از داشتن چنین برنامه ساده ای لذت ببرید

پاسخ دهید