پیر زن ۱۱ ساله + عکس

      ۲۵ آذر ۱۳۹۳      ۰      115 بازدید        

پیر زن ۱۱ ساله + عکس

 

دختری که ۱۱ سال دارد اما به اذن خدا شبیه پیرزنی است که به سرعت پیر شده است ، باید خداوند را در همه جا شکر گذار باشیم و این است عظمت و بزرگی خداوند متعال امیدوارم هیچ بشری بیمار و مریض و نقص چنینی نداشته باشد :

 

bya2.ir.21

 

“آشناتی الیوت اسمیت” دختر ۱۱ ساله ای است که هفته پیش به خاطــر بیماری خود در مــدرسه مـــورد مواخذه قـــرار گرفت. این دختر ۱۱ سالــه کــه یک بیماری نـــادر دارد به خــاطر پوشیدن کلاه گیس در نزدیکی اخــراج از مـــدرسه بود.


ایـــن دختر انگلیسی دچـــار بیماری نادر «آلوپسیا» است که باعث می شود ۸ برابر سریع تر پیر شود و پزشکان اعتقاد دارند وی تا ۱۵ سالگی بیشتر عمر نخواهد کــرد. این بیماری بدن او را فرسوده کرده و چهره اش کاملا مانند پیرزن های ۸۸ ساله است.این دختر به خاطــر بیماری خود بای از کلاه گیس استفاده کند که البته در مـــدرسه به خاطر بنفش بودن این کلاه گیس به مشکل خورده است. مسئولین مـــدرسه اعتقاد دارند کلاه گیس این دختر باعث می شود تا دیگر دانش آموزان به فکر رنگ کردن موهای خود بیافتند.

ایــن اتفاق تا حد اخراج این دختر از مدرسه هم ادامه پیدا کرده است و به گفته پزشکان معالج او از نظر روحی ضربه شدیدی به وی وارد شده است چرا که چهره او با دیگر دانش آموزان فرق دارد و برداشتن کلاه گیس باعث جدا ماندن او از دیگر دانش اموزان می شود

 bya2.ir20

دسته بندی : تصاوير, تصاوير منتخب روز
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد