عکس دست دادن روحانی با یک زن که ایسنا حذفش کرد!عکس دست دادن روحانی با یک زن که ایسنا حذفش کرد!

      ۰۴ دی ۱۳۹۳      ۰      81 بازدید        

رئیس جمهور کشورمان اقای روخانی که به بیمارستان بهار لو رفته بود در بخش زنان این بیمارستان در حال عیادت از یک خانم که مشخص بود سن بالایی داشت بود که این خانم دست رئیس جمهور را گرفت.

البته انتشار این عکس از حاشیه‌ سازی‌هایی را مطابق همیشه در فضای مجازی و صفحات اجتماعی به دنبال داشته است و به دنبال ایجاد این حاشیه‌ها در اقدامی خبرگزاری ایرنا عکس منتشره را که در لابه لای عکس‌های روز گذشته بوده است را حذف کرده است و به دنبال حذف آن حساسیت در فضای مجازی بالاتر گرفت.

photo-losing-the-spirit-of-a-woman-who-isna-hzfsh-nazdoone.com (2)

از آنجایی که همیشه مقامات و مسئولین ایرانی خود را پایبند به اصول اخلاقی و دینی دانسته و نه قواعد بین‌الملل؛ همیشه در پی راهی بوده‌اند که مؤدبانه از دست دادن با زنان خودداری کنند در نتیجه این تلاش‌ها و ترفندها گاه شرایطی جالب توجه و حتی موقعیت‌هایی خاص رقم خورده‌اند.

photo-losing-the-spirit-of-a-woman-who-isna-hzfsh-nazdoone.com (1)
کما اینکه در سفر محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان به پایتخت ونزوئلا برای شرکت در مراسم تشییع هوگوچاوز؛ رئیس جمهور دستان خود را به نشانه احترام بالا آورده اما مادر داغدار چاوز در حالی که اشک از چشمانش سرازیر است، ناگهان دستان خود را بر روی دستان رئیس جمهور گذاشت.
پس از آن مخاطبان در فضای مجازی و البته فضای رسانه‌ای برخورد غیر اخلاقی را دنبال کردند و این در حالی بوده است که این قبیل اتفاقات ناخواسته رخ خواهد داد.
 

همه این موارد در حالیست که حذف بی جهت عکس منتشر شده رئیس جمهور کنونی از سوی خبرگزاری ایرنا حساسیت‌ها را بالا برده و جسارت پرداختن بیشتر به این مهم را فراهم خواهد ساخت.

باید گفت احتمال اینکه این قبیل اتفاقات در هر دوره‌ای بنا بر شرایط و مقتضیات صورت گیرد وجود دارد اما در این میان عکاسان و شاید رسانه‌‌های خبری هوشیاری بیشتری را باید در این زمینه از خود نشان دهند و بهتر باشد خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی که منتسب به دولت است در انتشار عکس‌های خاص خود دقت و ریز بینی بیشتری را مدنظر قرار دهد چراکه انتشار این عکس به خودی خود معنی خاصی را به دنبال نداشت اما انتشار و حذف آن پس از جنجال سازی‌ها حساسیت بالاتری را به دنبال داشت.

دسته بندی : اخبار, اخبار گوناگون
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد