مدلهای زیبای مو و آرایش به سبک جنیفر لوپز!

      ۰۶ شهر ۱۳۹۵      ۰      131 بازدید        

مدلهای زیبای مو و آرایش به سبک جنیفر لوپز!

جنیفر لوپز جزو هنرمندانی است که همواره در هر مراسم و جشنواره ای خاص از لباس هایی زیبا و جذاب استفاده می کند که همواره مورد تحسین بسیاری از طراحان مد قرار می گیرد، از همین رو بسیاری از دختران و بانوان جوان دوست دارند به مانند وی جذاب باشند از همین رو در این مطلب تصاویری از مدلهای مختلف مو و آرایش جنیفر لوپز روی سایت قرار داده ایم که امیدواریم مورد توجه شما قرار بگیرد.

17

این خواننده زیبا سال ها است که از یک سبک آرایش و مدل لباس پیروی می کند. جی لو تا به حال جراحی زیبایی نیز نداشته است و همیشه با ورزش و تغذیه درست تناسب اندامش را حفظ کرده است.

همانطور که گفتیم قصد داریم نگاهی داشته باشی به سبک زیبایی جنیفر لوپز ۴۶ ساله که هنوز مثل دختر خانم های ۲۰ ساله آرایش و آپدوهای زیبایی برای موهایش انتخاب می کند .

همچنین : منزل جنیفر لوپز چه شکلیه؟ دکوراسیون خانه جنیفر لوپز

16

در یک نگاه کلی به تصاویر منتشر شده از جنیفر لوپز در جشنواره ها و فرش قرمزهای سالیانه متوجه یک چهره یکنواخت می شویم ، نه اینکه آرایش و مدل موهای او تکراری است بلکه او سعی می کند زیبایی چهره اش را در غالب یک آرایش یکنواخت و البته با تغییرات لایت حفظ کند . زیاد رنگ و وارنگ آرایش نمی کند و اکثرا با تناژ قهوه ای از سایه چشم ، رژگونه و رنگ مو زمینه اصلی میکاپ خود را انتخاب می کند. بعضی اوقات در مراسم خیلی رسمی اگر بخواهد متفاوت باشد تیرگی آرایش دور چشمش را بیشتر می کند و. کمی هم برنزگی رنگ کرم پودرش را افزایش می دهد . اما آرایشگر خصوصی وی ، اسکات بارنرز است که توانسته چهره جنیفر لوپز را در تمام این سالها زیبا و خاص آرایش کند. آرایشگر او در مورد جنیفر می گوید:او زنی بسیار زیبا است و من فقط کاری میکنم که مردم جهان آنطور که باید، او را ببینند.همیشه در آرایش جنیفر سعی میکنم زیاد چهره وی را روشن نکنم.از روشن کننده ای استفاده میکنم که با پوست وی هماهنگی داشته باشد و تنها صورت او را درخشان کند.. جی لو بیشتر از رژلب های نارنجی و صورتی استفاده میکند و زیاد سعی در مچ شدن رنگ رژلبش با رنگ لباسش ندارد.رنگ موهای جنیفر لوپز هم بیشتر با هایلایت های روشن و تیره همراه است و کمتر رنگ موهای تیره روی موهای او دیده ایم ، جنیفر از قرار معلوم علاقه ای به رنگ موهای فانتزی ندارد و سعی می کند از همان طیف بلوند و شکلاتی خارج نشود.

15

مدل موهای زیبا و مدل آرایش جذاب به سبک جنیفر لوپز

14

تصاویر سبک آرایش و میکاپ جنیفر لوپز خواننده

12

سبک آرایش جنیفر لوپز مناسب صورت های قلبی شکل و استخوانی

13

آرایش و رنگ موهای جنیفر لوپز

10

آرایش روشن و فانتزی جنیفر لوپز

9

مدل موهای زیبا و مدل آرایش جذاب به سبک جنیفر لوپز

8

سبک ساده آرایش جنیفر لوپز

7

مدل موهای زیبا و مدل آرایش جذاب به سبک جنیفر لوپز

5

آرایش دودی چشم جنیفر لوپز

4

مدل موهای زیبا و مدل آرایش جذاب به سبک جنیفر لوپز

3

آرایش جنیفر لوپز در یک تبلیغات

2

مدل موهای زیبا و مدل آرایش جذاب به سبک جنیفر لوپز

1

مدل مو، آرایش جدید جنیفر لوپز مناسب دختران و زنان جوان

دسته بندی : مدل مو دخترانه 96،جدیدترین مدل مو 2017 - 96
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد