جدیدترین مدل مو مردانه بافته ۲۰۱۷

      ۱۱ آذر ۱۳۹۵      ۰      152 بازدید        

جدیدترین مدل مو مردانه بافته ۲۰۱۷

 

با توجه به علاقه آقایان به داشتن مدل موی جدید برای سال ۲۰۱۷ نازدونه هم برای سال ۲۰۱۷ که مدل موی بافته مردانه را آورده است که جدیدترین طرح مدل مو مردانه ۲۰۱۷ است که طحی نوع و از نوع بافته است ، اگر پیرو این مدل ها میخواهید مدل موهای دیگری را نیز ببینید بهتر است بخش مدل مو نازدونه را ببینید و برای خود مدل مو از انواع آن را انتخاب کنید بیشتر آقایان دوست ندارند مدل موهاشون بافته شود بنابراین می توانند از بخش مدل مو نازدونه جدیدترین طرح مدل مو را ببینند و انتخاب کنند.

 

mens-newest-braided-hairstyles-2017-nazdoone-com-1

زیباترین مدل مو بافته مردانه ۲۰۱۷

جالب اینجاست که عده ای از آقایان دنبال مدل مو خاصی هستند که انها را به چشم بیاورد و در مجامع و خیابان ها حرکت می کنند همه موهای وی را مورد تمجید قرار دهد بنابراین دنبال مویی می روند که علاوه بر تک بودن مدل مو خاص نیز برایشان باشد ، ما در کنار شما هستیم تا تعدادی از این مدل مو های جدید ۲۰۱۷ را برای شما عزیزانی که دنبال موی جالب انگیز هستید نشان دهیم.

mens-newest-braided-hairstyles-2017-nazdoone-com-1

مدل مو جدید بافته مردانه ۲۰۱۷

همه موهای لند فقط در خانم ها می تواند باشد اما می بینید که مدل موی بلند بافته در مردان نیز دیده می شود و ما جدیدترین طرح مدل مو بافت مردانه ۲۰۱۷ را گردآوری کرده ایم و در نازدونه برایتان قرار داده ایم.

mens-newest-braided-hairstyles-2017-nazdoone-com-2

مدل مو بافته بلند مردانه ۲۰۱۷

بافت مو مردانه ۲۰۱۷ که جالبترین بافت مردانه بلند است که به طرف راست مایل بافته شده است و زیبایی خاصی را به مردان می دهد .

mens-newest-braided-hairstyles-2017-nazdoone-com-3

جدیدترین مدل مو مردانه نواری ۲۰۱۷

نوع دیگری از مدل مو بافت مردانه که جدیدا برای سال ۲۰۱۷ معرفی شده است مدل مو نواری مردانه است که شکل جالبی را به مو و قیافه آقایان می دهد.

mens-newest-braided-hairstyles-2017-nazdoone-com-4

مدل مو بافته مستی روی سر ۲۰۱۷

موهای مستی بافته روی سر که به صورت بافته شده بر روی سر و از پشت سر دم اسبی شده است اما از نوع گرهی آن ، جدیدترین های مدل مو مردانه است.

mens-newest-braided-hairstyles-2017-nazdoone-com-5

مدل مو مردانه بافته جدید

مدل مو کوتاه مردانه که برای سال ۲۰۱۷ برای آن دسته از مردانه که بافته دوست دارند مدل موی کوتاه بافته ای معرفی شده است که بسیار جالب است.

mens-newest-braided-hairstyles-2017-nazdoone-com-6

مدل مو کوتاه بافته مردانه

مدل مو کوتاه مردانه ۲۰۱۷ را برایتان اورده ایم تا ببینید که چه ظرافتی در بافتن این مدل موهای کوتاه آقایان به کار رفته است.

 

دسته بندی : مد و زيبايي, مدل مو دخترانه 96،جدیدترین مدل مو 2017 - 96
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد