مدل مو جدید ورزشی زنانه ۹۶

      ۱۵ آذر ۱۳۹۵      ۰      77 بازدید        

مدل مو جدید ورزشی زنانه ۹۶

 

برای خانم های عزیز که همیشه به فکر مدل موی خود هستند یا بودن ما جدیدترین مدل مو ورزشی را برای آنها اورده ایم تا ببینند و لذت ببرند ، برخی از خانم ها دوست دارند مدل موی خود را به هنگام ورزش کردن طوری آماده کنند که که ورزشی باشد و دست و پاگیرم نباشد بنابراین پیشنهاد نازدونه این مدل های خوب ورزشی برای موهای شماست با ما همراه باشید.

 

sporting-new-hairstyles-for-women-96-nazdoone-com-1

رنگ توت فرنگی مدل مو ورزشی دخترانه ۲۰۱۷

با توجه به ساختار موهای دختران این نوع مدل مو بسیار مناسب است ، بلوندی مو را بیشتر خانم ها دوست دارند اما نمیدانند که برای بلوند کردن موهای ورزش کاری شرایطی نیاز است که ما انها را برایتان عرض میکنیم ، داشتن براقیت موی شما کمک می کند که رنگ توت فرنگی به طور سایه بر روی موی شما کشیده شود و جذابیت موی شما را دوچندان کند.

sporting-new-hairstyles-for-women-96-nazdoone-com-1

رنگ نور مدل مو برجسته ۹۶

با توج به اینکه میخواهید موهای خود را ورزشی آماده کنید باید رنگ نور به موهای خود دهید تا برجستگی مو ظاهر شود در اینصورت است که موهای شما به صورت برجسته نوری مانند به چشم می آید که در تمرینات ورزشی خود از این مو استفاده کنید ضمنا از این نوع مدل مو برای رقص نیز می توانید استفاده کنید.

sporting-new-hairstyles-for-women-96-nazdoone-com-2

مدل مو خامه ای ورزشی ۲۰۱۷

موهای خود را بعد رنگ به صورت هایلایت شده می بینید که این بسیار مناسب برای چهره هایی است که کشیده دارند بنابراین با مدل موی بلند خامه ای به ورزش خود ادامه دهید تا بتوانید رنگ خاص بودن موی خود را در بین سایر خانم ها حس کنید ،چنین رنگی را درآوردن مهارت چندگانه در مدل مو لازم دارد که شما بخوابی با آنها آشنا هستید.

sporting-new-hairstyles-for-women-96-nazdoone-com-3

مدل مو مسی ورزشی ۲۰۱۷

خانم ها دوست دارند علاوه بر سادگی یک زیبایی نیز به مدل موهای خود دهند برای همین از رنگ هایی استفاده می کنند که خوب به چهره بیافتد ، اما داشتن مدل مو مسی که جدیدترین رنگ موها نیز محسوب می شود کار ساده ای نیس و با تجربه می توانید به چنین مویی دست یابید چون ترکیب رنگ باید بکار ببرید.

sporting-new-hairstyles-for-women-96-nazdoone-com-4

مدل مو رنگ فرنگی زنانه ۲۰۱۷

در مدل مویی که شما با ان آشنایی زیاد دارید همین مدل موست در بسیاری از فیلم های خارجی و هنرپیشه ها نیز چنین مدل مویی را می توانید ببینید این مدل مو که فرنگی پشت فردار معروف است در بین خانم ها بسیار اهمیت دارد بنابراین اکثر ورزشکاران این مدل مو را انتخاب میکنند علاوه بر ساده بودن بسیار شیک و جذاب است ، داشتن موی مناسب چهره یکی از تجربه هایی است که با رنگ و پیرایش موی خود بدست می آورید.

 

دسته بندی : مد و زيبايي, مدل مو دخترانه 96،جدیدترین مدل مو 2017 - 96
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد