زیباترین مدل مو کوتاه پیکسی زنانه ۹۶

      ۲۲ آذر ۱۳۹۵      ۰      72 بازدید        

زیباترین مدل مو کوتاه پیکسی زنانه ۹۶

کوتاه کردن مو پری در اشکال مختلف واقعا جادویی است، زیرا شما لازم نیست کار خاصی انجام دهید. خوب خانمهای مدل موهای مجعد باید مدل مناسب خود را هماهنگ با رنگ مو انتخاب کنند که اینم یک مشکل به حساب نمیاد. برای یک مدل موی مناسب و معقول می توانید نظرات زیادی را در این مورد دهیدبا با رشته های کوتاه مد همه کار انجام می دهید. در واقع از مدل مو پیکسی برای کسانی که ویژگی های عالی از نظر صورت دارند و کوتاهی مو فقط برایشان خوب است می توان استفاده کرد،نمونه هایی را در بخش مدل مو نازدونه برایتان گذاشته ایم.

 

pixie-beautiful-short-hairstyles-for-women-96-nazdoone-com-1

مدل مو کوتاه جدید پیکسی ۲۰۱۷

بسیاری از خانم هایی که موهای کوتاه دارند اصلا به این فکر نمیکنند که چه موهای زیبایی دارند فقط به کوتاهی آن فک میکنند شما می توانید برای موهای کوتاه جدیدترین نوع مو یعنی پیکسی را انتخاب و درست کنید و ببینید که چقدر برای موهای شما زیبا میافتد و موهای کوتاه شما را بسیار زیبا و جذاب نگه می دارد پس نگران نباشید که موهای کوتاهی دارید.

pixie-beautiful-short-hairstyles-for-women-96-nazdoone-com-1

جدیدترین مدل مو کوتاه فرفری پیکسی

داشتن موهای کوتاه یک ضعف محسوب نمیشود گاهی پیش میاد که خانم ها به علت داشتن مو کوتاه به مراسمات خود نمیروند اما نمیدانند که با مدل موی مناسب کوتاهی مو می توانند شیک و جذاب کنند و چون نگینی بدرخشند.

pixie-beautiful-short-hairstyles-for-women-96-nazdoone-com-5

مدل مو کوتاه لایه پری پیکسی

لایه پری مو بسیار مناسب برای خانم هایی که سلیقه خاص دارند اما دوست دارند سادگی موهای خود را نیز داشته باشند پس این مدل مو بسیار مناسب آنهاست.

pixie-beautiful-short-hairstyles-for-women-96-nazdoone-com-2

مدل مو کوتاه پررنگ براق پیکسی

در موهای کوتاه رنگ خوب داشتند از اهمیت ویژه ای برخوردار است چون برای برخی صورت ها رنگ های مختلف میافتد و برای برخی هم رنگ ساده اما باید فهمید چه رنگی برای چه صورتی خوب است برای شما مدل مو کوتاه براق پیکسی دخترانه را آورده ایم لذت ببرید.

pixie-beautiful-short-hairstyles-for-women-96-nazdoone-com-3

مدل مو کوتاه مخروطی پیکسی

این مدل مو الان هم در کشور ما درست میشه اما با این کیفیت نه برخی آرایشگران دوست دارند چنین موهایی را درست کنند اما بغل های مورا میتراشند اما ببینید که با نتراشیدن و کمی کار کردن روی موهای کوتاه چقدر خوب می شود.

pixie-beautiful-short-hairstyles-for-women-96-nazdoone-com-4

شیکترین مدل مو کوتاه کریک پیکسی

کریک مو مخصوص خانم هایی که فشن دوست دارند و دوست دارند در مجلس از بقیه خانم ها جدا حساب شوند یعنی تک باشند با این مدل موها تک باشید و از داشتن چنین موی سبک و زیبایی لذت ببرید.

pixie-beautiful-short-hairstyles-for-women-96-nazdoone-com-6

مدل جدید مو کوتاه ۲۰۱۷

زیبایی مو برای موهای کوتاه خیلی خوب میافتد قابل توجه خانم هایی که میگویند موی کوتاه نمیشه مدل داد اما ببینید چقدر خوب می توانید مدل خاص خود را بر روی موی کوتاه خود درست کنید.

اختصاصی مدل مو نازدونه

دسته بندی : مد و زيبايي, مدل مو دخترانه 96،جدیدترین مدل مو 2017 - 96
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد