رنگ نارنجی مدل مو زنانه ۲۰۱۷

      ۲۳ آذر ۱۳۹۵      ۰      36 بازدید        

رنگ نارنجی مدل مو زنانه ۲۰۱۷

 

جدیدترین رنگ مدل مو که وارد عرصه طراحی برای سال جدید میلادی شده است نارنجی است که بسیار زیباست ، نارنجی رنگی است بسیار شاد و زیبا که صورت را به لبخند باز می دارد و بسیار مناسب برای خانم های اخمو است ، کسانی که موی نارنجی دوست دارند ولی فرصتش رو نداشتند تا این طرح رو روی سر خود پیاده کنند با این مدل موهای نارنجی که جدیدترین است ببینند و طبق این الگوهای مو درست کنند.

 

orange-womens-hairstyles-2017-nazdoone-com-1

شیکترین مدل مو نارنجی زنانه ۲۰۱۷

در به کار بردن رنگ های مختلف بر روی سر هر رنگی خاصیت خودش رو داره و برای صورت یک معنا و مفهومی دارد یعنی بخواهید مثلا رنگ نارنجی صورت را زیبا و شاد نشان می دهد در صورتی است که رنگ های دیگه چنین نیست هر رنگی خاصیت خاصی به صورت می بخشد که برایتان در بخش مدل مو نازدونه برایتان جدیدترین نوع رنگ شاد مدل مو را آورده ایم که حتی صورت اخمو هم داشته باشید شما را جذاب و شاد نشان دهد.

orange-womens-hairstyles-2017-nazdoone-com-1

نارنجی کردن مو سال ۲۰۱۷

نارنجی کردن مو در سال جدید نشانه این است که شما میخواهید در سال جدید شاد زندگی کنید و سال جدید خود را با شادی آغاز کنید ، همه دوستان این رنگ را جلف می دانند اما ببینید که چه جذابیتی به صورت می دهند.

orange-womens-hairstyles-2017-nazdoone-com-2

مدل مو نارنجی فر ۲۰۱۷

داشتن موی فرفری که امتیازی است برای خانم ها با رنگ نارنجی ترکیب کنید معجزه ای بر روی سر شماست بسیار شیک و مجلسی میکند موهای شما را و رنگ شادی را به موهای فرفری شما می بخشد.

orange-womens-hairstyles-2017-nazdoone-com-3

مدل نارنجی کم رنگ مو ۲۰۱۷

در این مدل مو از رنگ نارنجی کمتر استفاده شده است بنابراین کامل نارنجی دیده نمیشوند و سایه کمی از نارنجی بر روی سر دیده می شود .

orange-womens-hairstyles-2017-nazdoone-com-4

مدل مو قرمز نارنجی ۲۰۱۷

این رنگ مو ترکیبی از رنگ قرمز و نارنجی است ببینید چقدر رنگ زیبا و خوشی را برای موهای شما درست شده است ، چنین مدل مویی بسیار زیبا و طرح جدید سال ۲۰۱۷ است ، صورت شخص با این نوع مدل موها شیک و مجلسی می شود.

orange-womens-hairstyles-2017-nazdoone-com-5

مدل مو کهر نارنجی ۲۰۱۷

در رنگ کهر نارنجی زنانه مو لطافت خاصی وجود دارد این طرح مو برای عروس ها نیز پیشنهاد می شود در این مدل مو بسیار رو به پایین از نارنجی استفاده شده است و زیبایی خاصی را به صورت داده است مناسب برای انواع سلیقه های عروس خانم هاست.

orange-womens-hairstyles-2017-nazdoone-com-6

مدل مو جدید نارنجی زنانه

دسته بندی : مد و زيبايي, مدل مو دخترانه 96،جدیدترین مدل مو 2017 - 96
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد