کاهش وزن و معرفی فرمولهای کاربردی

      ۱۵ بهم ۱۳۹۵      ۰      39 بازدید        

کاهش وزن و معرفی فرمولهای کاربردی

مقوله ی اضافه وزن یا چاقی و به دنبال آن کاهش وزن و لاغری به صورت یک معضل جهانی بوده و چند سالی می شود که کشور ما هم درگیر آن شده است. متأسفانه چاقی نه تنها در بزرگسالان بلکه در بچه های کوچک هم دیده می شود.

نکته ی جالبی که توسط اروپایی ها در خصوص چاقی و کاهش وزن کشف شده این است که وقتی ماه به سمت پایین حرکت می کند یعنی از شب ۱۴ هر ماه تا پایان آن ماه ، بهترین زمان برای گرفتن رژیم و یا روزه است. زیرا کاهش وزنی که در این بازه صورت گیرد بسیار ماندگار خواهد بود . بر روی این کشف آزمایشات فراوانی انجام شد و سرانجام تأثیر مثبت آن نمایان شد. در واقع این موضوع نشان دهنده مؤثر بودن امواج بر زندگی ما است.

کاربردی ترین فرمولها برای کاهش وزن

معرفی فرمولهای کاربردی لاغر شدن

مورد بعدی در خصوص اکتشاف یک کشش آلمانی برای کاهش وزن و لاغری در یک قرن پیش است. این کشیش مریض های خود را وادار می کرد تا از ساعت ۶ صبح تا ۸ شب هر ساعت ۱ لیوان آب بنوشند. خوشبختانه ایده ی این کشیش در کاهش وزن مؤثر بوده است. اما در بکارگیری آن باید بخاطر داشته باشید که به دلیل نوشیدن آب فراوان میزان ادرار و دفع مواد معدنی از بدن شما افزایش می یابد و کمبود آن را باید با مصرف مولتی ویتامین جبران کنید.

میوه ی آناناس تازه و همچنین گریپ فروت تأثیر زیادی بر روی کاهش وزن و لاغری شما خواهد داشت. آناناس باید تازه باشد و کنسروی نباشد. اگر آناناس را قطعه قطعه کنید و در طول ۱۲ ساعت آن را مصرف کنید ، به مدت ۱۸ ساعت پس از آن احساس سیری خواهید داشت.زیرا در آن آنزیمی نهفته است که مانع ورود چربی حاصل از مصرف مواد غذایی به داخل خون می شود و آنها را در روده تجزیه و مورد استفاده قرار می دهد. در مصرف گریپ فروت باید احتیاط کنید و آن را همراه با قرص فشار ، ضد درد ، قرص اعصاب نخورید. زیرا یا اثر قرص را خنثی و یا چندین برابر می کند. بهتر است با فاصله ۱ تا ۲ ساعته آنها را مصرف کنید.

برای کاهش وزن و رسیدن به وزن مناسب می توانید دمنوش های نعناع ، ریحان ، ترخون و . . . را به مدت ۴۵ یا ۴۶ روز بخورید. این گیاهان سوخت و ساز را در بدن شما افزایش می دهند.

اختصاصی بخش سلامت و لاغری سایت سرگرمی و تفریحی نازدونه

دسته بندی : پزشكي و سلامت
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد