نحوه انتخاب مدل شلوار لی دخترانه جدید مناسب برای هر اندامی

      ۰۲ بهم ۱۳۹۵      ۰      41 بازدید        

 نحوه انتخاب مدل شلوار لی دخترانه جدید مناسب برای هر اندامی

مدل شلوار لی دخترانه جدید همیشه هر ساله با طرح و رنگ های متفاوتی به بازار معرفی می شود. در مد لباس و فشن، واقعا کم مدل لباس جدیدی وجود دارد که یارای رقابت با شلوار لی را داشته باشد. در حقیقت هیچ چیزی به مانند یک مدل شلوار جدید نمی تواند تاثیر گذار باشد در ادامه به نحوه انتخاب مدل شلوار لی دخترانه جدید و شیک می پردازیم.

خانوم هایی که نیم تنه بلندی دارند لزوما قد بلند محسوب نمی شوند. فقط ممکن است نیمه پایینی بدنشان اندکی بلندتر از نیمه بالایی باشد. به همین خاطر پیدا کردن مدل لباس و شلوارd که کاملا ست بدن بوده و از طرفی احساس راحتی کنند سخت خواهد شد. در چنین شرایطی بهتر است از شلوارهای پاچه کوتاه استفاده کنید. اما از طرفی اگر قد بلندی دارید، پیدا کردن شلواری که طرحی زیبا بین زانو تا انتهای پای داشته باشد کمی سخت و طاقت فرسا است. بسیاری از طراحان مشهور مد لباس توصیه می کنند از شلوارهایی کاملا بلند طوریکه روی کقش ها بایستند استفاده کنید. دو شکل زیر به ترتیب مدل شلوار دخترانه جدید برای افراد دارای نیم تنه بلند و افراد قد بلند را نشان می دهد.

مدل-شلوار-لی-دخترانه

مدل-شلوار-لی-دخترانه

اما برای خانوم هایی که قد کوتاه یا پاهای کوتاهی دارند به همان میزان افراد قد بلند، مدل لباس فیت بدن سخت پیدا می شود. یکی از راه حل ها برای چنین افرادی استفاده از شلوارهایی است که روی ران خوب قرار بگیرند و به آن نچسبند. همیچنین شلوارهایی که کمی پایین از ناف یا کمر قرار م گیرند نیز بهتر است. زیرا قد شما را بلندتر از آنچه که هست نشان می دهد. مدل شلوار لی دخترانه جدید زیر در شکل اول به خوبی موضوع ذکر شده را نشان می دهد. همچنین اگر خیلی نگران نیم تنه خود هستید یا اندام بسیار ریزی دارید؛ بهتر است از مدل شلوارهای تیره همانند دو شکل زیر استفاده کنید.

مدل-شلوار-لی-دخترانه

مدل-شلوار-لی-دخترانه

مدل-شلوار-لی-دخترانه

دسته بندی : جدیدترین مدل لباس2017 96 ، مدل کفش جدید 96 ، مدل کیف 2017 جدید, مد و زيبايي
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد