رنگ لباس سال ۲۰۱۷ در طرح های بسیار شیک مناسب مردان

      ۰۳ بهم ۱۳۹۵      ۰      63 بازدید        

رنگ لباس سال ۲۰۱۷ در طرح های بسیار شیک مناسب مردان

رنگ لباس سال ۲۰۱۷  مانند تمام حیطه های طراحی و مد، از رنگ سال پیروی می کند. برای آنهایی که نمی دانند باید بگویم که تناژ خاصی از رنگ سبز امسال در تمام حیطه های مربوط به طراحی حضور دارد. یکی از این حیطه ها که با مردم ارتباط نزدیک تری دارد بدون شک مدل  لباس است.

رنگ سبز دنیای اطراف ما را پر کرده است از اسکناس های ده هزار تومانی پول بگیرید تا رنگ سبز طبیعت و درختان اطراف هر روزه جلوی چشم ما قرار می گیرند اما وقتی چنین رنگی در مدل لباس شیک و امروزی بکار می رود، ظاهری چشم گیر به پوشنده می دهد.

رنگ-لباس-سال-2017 (4)

انتخاب رنگ لباس سال ۲۰۱۷ برای هر مدل لباس جدیدی کار آسانی نیست. رنگ پوست شما تا حد زیادی تعیین می کند که چه رنگ سبزی برای بدن شما شیک خواهد بود. برای مثال اگر پوست بدنتان سفید و روشن است باید از سایه های تیره رنگ سبز استفاده کرده و در مقابل از رنگ های سبز روشن مانند سبز لیمویی پرهیز کنید.

رنگ-لباس-سال-2017 (1)

اما افرادی که پوستی تیره و معمولی دارند بسیاری از رنگ های جوابگو خواهد بود. اما در انیجا باید از رنگ هایی که خیلی به پوست بدنتان نزدیک است مانند سبز زیتونی خودداری کنید. اگر هم پوست بدنتان کاملا تیره است، می توانید از تمام سایه ها و تناژهای رنگ سبز استفاده کنید اما سایه های روشن سبز گزینه مناسب تری خواهند بود.

رنگ-لباس-سال-2017 (3)

رنگ و نوع لباس مد سال ۲۰۱۷

اما در کنار انتخاب رنگ باید به نوع لباس و ترکیب آن با رنگ های دیگر اهمیت بدهید. پوشیدن مدل لباس تک رنگ آن هم به رنگ سبز ریسک زیادی دارد اما ترکیب آن ها با رنگ های دیگر از قبیل آبی و قهوه ای نتیجه بهتری خواهد داشت. کت و شلوار یا کت خالی آن هم در تناژهای لطیف تر رنگ سبز مانند شکل های زیر در ترکیب با آبی، سفید و قهوه ای بسیار زیبا خواهد شد، ترکیبی بسیار مناسب برای رنگ لباس سال ۲۰۱۷.

رنگ-لباس-سال-2017 (2)

دسته بندی : جدیدترین مدل لباس2017 96 ، مدل کفش جدید 96 ، مدل کیف 2017 جدید, مد و زيبايي
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد