مقایسه رنگ موی بلوند روشن با رنگ خرمایی، کدام بهتر است؟

      ۰۴ بهم ۱۳۹۵      ۰      114 بازدید        

مقایسه رنگ موی بلوند روشن با رنگ خرمایی، کدام بهتر است؟

در زمینه آرایش و مدل مو واقعا هیچ  چیز مانند رنگ مو ظاهر یک شخص را تغییر نمی دهد. رنگ موی بلوند روشن در کنار رنگ خرمایی دو نمونه از محبوب ترین رنگ های برای مدل مو زنانه و مردانه هستند. احتمالا برای شما هم اتفاق افتاده که پس از رنگ کردن موی خود جلوی آینه ایستاده اید و از تغییرات ایجاد شده ابراز شگفتی کرده اید، طوری که حتی سخت به ظاهر خود عادت می کنید. رنگ مو قدرت عجیبی در متحول کردن تیپ و ظاهر انسان دارد و در این زمینه تقریبا بی رقیب است. در این مطلب به معرفی و مقایسه مدل رنگ موی بلند روشن با رنگ خرمایی می پردازیم که توسط بازیگران و خواننده های معروف امتحان شده است. لطفا تا انتها همراه ما باشید.

مقایسه رنگ بلوند روشن با رنگ خرمایی

در دو شکل زیر رنگ مدل مو بازیگر معروف آمریکایی ریس ویتراسپون را در دو حالت بلوند روشن و خرمایی نشان می دهد. مشخص است که مدل مو بلوند با خرمایی تیره چقدر ظاهر او را تغییر داده است طوریکه گمان می کنید با شخصی دیگر طرف هستید.

رنگ-موی-بلوند-روشن (1)

رنگ-موی-بلوند-روشن (2)

همانطور که گفتیم رنگ مدل مو ظاهر کلی شخص را تغییر می دهد اما این تغییر هر چه مدل مو کوتاه تر باشد کمتر خود را نشان می دهد بنابراین آنهایی که دوست ندارند ظاهرشان زیاد تغییر کند و از طرفی مو کوتاه دارند می توانند بدون دلهره و هراس زیبا شدن یا نشدن ظاهر خود، رنگ جدید را به راحتی انتخاب کنند. شکل زیر آنا هاتاوی بازیگر معروف هالیوودی را نشان می دهد که ظاهرش تغییر چندانی نکرده است.

رنگ-موی-بلوند-روشن (3)

رنگ-موی-بلوند-روشن (4)

اما برعکس هر چه مدل مو بلندتر و پر پشت تر باشت این تغییر شدیدتر دیده می شود که البته می تواند نتیجه ای بسیار زیبا نیز در پی داشته باشد چون رنگ ها به میزان بیشتری خود را در دید قرار می دهند. شکل زیر دلیل خوبی بر این مدعاست.

رنگ-موی-بلوند-روشن (6)

رنگ-موی-بلوند-روشن (5)

خوب فکر می کنم عکس های بالا بخوبی تفاوت های دو رنگ موی بلوند روشن با رنگ خرمایی و تیره را نشان داده باشد، هر دو رنگ زیبا و مطابق با مد روز هستن و هیچوفت از مد نمی افتند. در این میان تنها سلیقه و علاقه شماست که تعیین می کند چه رنگی را برای مدل مو خود انتخاب کنید. امیدوارم عکس های این مطلب کمکی در این زمینه به شما عزیزان کرده باشد.

دسته بندی : مد و زيبايي, مدل مو دخترانه 96،جدیدترین مدل مو 2017 - 96
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد