آشنایی با روش های لاغری سریع شکم بدون ورزش و رژیم بسیار ساده

      ۰۴ بهم ۱۳۹۵      ۰      113 بازدید        

آشنایی با روش های لاغری سریع شکم بدون ورزش و رژیم بسیار ساده

سال جدید در راه رسیدن است و بسیاری از ما همچنان به وعده ای که امسال مبنی بر لاغری و کاهش وزن داده بودیم عمل نکردیم. بسیاری از مردم دنبال لاغری سریع شکم بدون ورزش یا با رژیم ساده هستند تا به بهانه نو شدن سال هم که شده کار خود را شروع کنند. البته یک نکته مهم وجود دارد، اگر بدنبال لاغری هستید قبل از هر چیزی باید خودتان را باور داشته باشید. همینکه بدانید می توانید این کار را انجام بدهید کافی است.  در این مطلب می خواهیم به معرفی ۵ روش بسیار مفید برای لاغری سریع و ساده بپردازیم لطفا تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

لاغری-سریع-شکم-بدون-ورزش (1)

لاغری با آب

از مهم ترین مواد غذایی که باعث چاقی می شوند می توان به شکر، نمک و مشروبات الکلی اشاره کرد. خوشبختانه در کشورمان مصرف مشروبات الکلی نسبت به سایر کشورهای پیشرفته و همجوار بسیار پایین تر است، برای چنین موادی آب بهترین درمان خواهد بود، بعداز مصرف مقداری از این مواد سعی کنید آب به میزان بسیار زیاد بنوشید تا تمام این سموم از بدنتان دفع شود.

لاغری-سریع-شکم-بدون-ورزش (5)

لاغری با ماساژ

یک ماساژی وجود دارد بنام ماساژ لیمپاستیک که مخصوص صورت است. این ماساژ صورت بروی ماهیچه های آب دار روی صورت متمرکز می شوند و جالب اینجاست که نتیجه ای بسیار سریع در لاغری صورت خواهند داشت. ویدیوهای آموزشی برای انجام این کار زیاد است کافی است این ماساژ را در اینترنت جست و جو کنید.

لاغری-سریع-شکم-بدون-ورزش (2)

لاغری-سریع-شکم-بدون-ورزش (3)

لاغری با سونا

مورد سوم سونا است. سونا کار را بسیار راحت می کند، کافی است داخل یک حمام سونا نشسته و در همان حالت ۶۰۰ کالری بسوزانید. بدون انیکه اندکی حرکت داشته باشید. سعی کنید سونا را در برنامه هفتگی تان جای بدهید. آنهایی که بدنبال لاغری سریع شکم بدون ورژش هستند، سونا بهترین راه حل را پیش روی شما قرار می دهد.

یک روش بسیار جالب که چندان به خود عمل لاغری ربط ندارد اما به لاغر دیده شدن کمک می کند بستن موهای بلند است. اگر توجه کرده باشید، اکثر مدل های مرد و زن صورت بسیار لاغری دارند، زیرا صورت لاغر باعث می شود قد بلندتر دیده شوند. بسیاری از طراحان مد و متخصصان لاغری پیشنهاد می کنند برای لاغر و قد بلند دیده شدن، بهتر است موی خود را محکم ببندید.

لاغری-سریع-شکم-بدون-ورزش (1)

پوشیدن لباس تک رنگ به لاغر دیده شدن کمک بسیاری می کند. دلیل این موضوع این است که وقتی لباس تک رنگ می پوشید، بیشتر از بالا به پایین بدنتان دیده می شود و از لحاظ عرضی در دید قرار نمی گیرید.

اگر در برنامه خود اندکی ثابت قدم و محکم باشید خیلی راحت می توانید از روش های تناسب کلی اندام یا لاغری سریع شکم بدون ورزش سریعترین نتیجه را بگیرید.

دسته بندی : بیماری ها و راه درمان, پزشكي و سلامت
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد