مدل رنگ موی جدید بهمراه تعدادی کاتالوگ و توصیه های مفید

      ۰۸ بهم ۱۳۹۵      ۰      139 بازدید        

مدل رنگ موی جدید بهمراه تعدادی کاتالوگ و توصیه های مفید

حتما در بین دوست و آشنایان افرادی را می شناسید که بسیار از تریینات مدل مو را خودشان انجام می دهند مثلا وقتی از حمام در می آیند با مدل رنگ موی جدید و موهای کوتاه شده یا مرتب شده جلویتان ظاهر می شوند. اما از طرفی بسیاری از افراد هم هستند که جرات انجام چنین کارهایی ندارند. در حقیقت وقتی در این مورد از آنها سوال می کند با یک جواب محکم “هرگز” روبرو خواهید شد. این جور افراد ترجیح می دهند تا صد هزارتومان پیاده شوند اما دست به همچین کاری نزنند. اما امروزه شرایط تا حد زیادی فرق کرده چرا که با پیشرفت تکنولوژی و همه گیر شدن اینترنت، تزیینات مدل مو توسط خودتان بسیار آسان تر از گذشته شده است. حتی در کاتالوگ های مدل رنگ موی جدید نیز دستورالعمل کامل توضییح داده شده است.

توصیه های مفید

اما دستوراالعمل هایی که پشت قوطی های رنگ نوشته می شود برای تغییر سایه های رنگ مو نتیجه مطلوبی خواهند داشت اما برای گرفتن بهترین نتیجه و تغییر کلی حتما باید به یک متخصص آرایش مراجعه کنید. اما همانطور که گفتم برای تغییر سایه رنگ کار در خانه اقتصادی تر و بهتر خواهد بود. قبل از شروع کار حتما از تی شرت بپوشید که مجبور نباشید از سرتان آنرا دربیاورید. همچنین سرحد مو و پیشانی خود را با کرم وازلین بپوشانید تا از لکه های احتمالی در این قسمت جلوگیری به عمل آورید. همچنین کار با برخی رنگ ها اندکی سخت تر است و نباید تمام به دستورالعمل پشت جعبه قناعت شود، مثلا رنگ خاکستری همیشه مقداری تیره تر از حد معمول در می آید.

یک توصیه بسیار مهم، هر مدل رنگ موی جدید و تازه ای که در نظر گرفته اید باید همیشه یک پله روشن تر از آن را خریداری کنید. در این صورت اگر از مدل مو خودتان خوشتان نیامد راحت می توانید رنگ را عوض کنید بدون اینکه نگران بد شدن رنگ موی خود باشید.

دسته بندی : مد و زيبايي, مدل مو دخترانه 96،جدیدترین مدل مو 2017 - 96
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد