ترک اعتیاد به مواد مخدر با ورزش کردن یوگا و پیاده روی

      ۱۳ بهم ۱۳۹۵      ۰      90 بازدید        

ترک اعتیاد به مواد مخدر با ورزش کردن یوگا و پیاده روی

اعتیاد به مواد مخدر یک بیماری مزمن مغز است که باعث میشود فرد به اجبار به دنبال استفاده از مواد مخدر برود. با این وجود واقعیت آهن است که عواقب بدی از مصرف مواد مخدر وجود دارد، فرد معتاد فاقد نظم و انضباط و لاغری در اکثر اوقات است. خوشبختانه ورزش راه درمان اعتیاد به مواد مخدر است که باید اجرا شود. علاوه بر آن، مهم ترین بازیابی فرد و ترک اعتیاد به مواد مخدر انجام تمرینات مداوم است.

از مزایای فعالیت با روند بهبود چیست؟ در بر داشت زیر نه مزایای استفاده از شیوه های مورد افرادی که معتاد می شوند:

۱٫ تمرین مثبت تغییر شیمی مغز و بدن

هنگامی که شما از ورزش، بدن اندورفین آزاد کند. به طور مشابه، اندورفین همان منتشر خواهد شد هنگامی که شما به مواد مخدر مورد آزار قرار گرفته. بنابراین، فعالیت بدنی در طول بهبودی اعتیاد در دوباره معرفی سطوح طبیعی اندورفین در بدن کمک خواهد کرد. به عنوان یک نتیجه، شیمی بدن مغز و خلق و خوی سالم محقق خواهد شد.
تحقیقات همچنین نشان داده است که تمرینات بدن خود را کمک به این که آیا شما در روند بهبود یا نه. آن را نه تنها برخی از خطرات از نوع سرطان را کاهش بلکه در پیشگیری از دیابت و همچنین سلامت عروق کمک کند. علاوه بر این، تمرینات مقدار اتصالات عصبی در مغز افزایش می دهد.

۲٫ تمرین شما را قادر به توسعه یک ساختار برای روز

هنگامی که شما انجام تمرینات، فرم های چند که می تواند توجه خود را از مصرف الکل منحرف وجود دارد. برخی از نمونه ها عبارتند از: ثبت نام برای کلاس یوگا، نخ ریسی در سالن ورزش های محلی و یا راه اندازی یک طرح کار. یک فرد می تواند یک حزب آشامیدنی زیرا او قرار است به اجرا در صبح، ادامه دهد. روش دیگر، فرد ممکن است لازم باشد برای کلاس های یوگا است.

۳٫ تمرینات اعتماد به نفس ساخت

تمرینات مشابه را به هر فعالیت دیگر که شما در حال یادگیری هستند. با یک برنامه کار بسیار ساده از ده تا پانزده دقیقه، شما را افزایش می دهد شما در حال کار تا ۴۵ دقیقه. همانطور که شما اضافه کردن زمان بیشتری از انجام تمرین، شما هر دو مزایای سلامت جسمی و روانی به دست آوردن. از این رو، توانایی خود را برای مقابله با چالش های پیش رو است که شما در طول بهبودی اعتیاد روبرو پنجه خواهد شد.

۴٫ تمرینات میانجیگری در حال پیشرفت

پایگاه در تحقیقات اخیر که توسط کارشناسان پزشکی انجام شد، آن را به عنوان فعالیت های میانجیگری در حال پیشرفت است. این به این معنی است که منافع عاطفی و روانی می توان با انجام فعالیت بدنی به دست آورد. افکار ما نیز در حال خوب ما متمرکز خواهد شد. با این وجود، شما قادر خواهید بود به جوانی و همچنین در مورد زندگی خوشبین بودن خواهد بود. همچنین، روند بهبود است خیلی بیشتر از شما خواهد وضوح پیدا

۵٫ تمرینات وقت خود را در بهترین راه را اشغال

با اولویت دادن به فعالیت های بدنی با برنامه کار خواهد شد. در واقع، آن شما را مجبور به تمرکز بر روی آنچه شما انجام می دهند و همچنین نگه داشتن دور خستگی و هر گونه افکار استرس زا باشد. تمرینات منظم نیز شما را قادر به تمرکز بر روی فعالیت هایی که شما انجام می دهند به جای مصرف مواد مخدر است. در واقع، شما یک سرگرم کننده لذت بخش رسیدن به زمانی که شما ورزش را انجام دهند.

۶٫ این را بهبود می بخشد خطر از چشم انداز

همانطور که در بالا ذکر شد، تمرینات بهبود اعتماد به نفس. جدای از آن، آن را احساس اضطراب و افسردگی را کاهش دهد. این یک بخش است که باید انجام شود تا که به بهبود کالیبراسیون و تنظیم از بدن است.  در رسیدن به معیار های خاص، هدف از هوشیاری مداوم به دست خواهد آمد.

۷٫ تمرینات هزینه سود ابزار تجزیه و تحلیل اضافه

ابزار تجزیه و تحلیل هزینه و منفعت برای توزین هر دو کوتاه مدت و بلند مدت، اثرات اعتیاد استفاده می شود. شما نیاز به تمرین تناسب اندام برای یک طول زمان از آن می شود کارآمد تر نسبت به ورزش کوتاه مدت است.

نتیجه

در بالا برخی از مزایای عمده ای از فعالیت های در روند بهبودی اعتیاد هستند. فرآیند بازیابی شامل استفاده از شیوه زندگی دراماتیک است که تغییر هنجارهای قدیمی. در حال اجرا و یا یوگا در خدمت به عنوان یک راه از مراقبه و آرامش بخش. از سوی دیگر، ورزشی و یا پیاده روی فعالیت های سرگرم کننده را به عنوان شما را با دوستان طولانی از دست داده زمانی که شما از اعتیاد به دوره نقاهت متصل خواهد شد. بنابراین، شما می توانید خودتان فشار برای رسیدن به هدف شخصی خود را از حرکت به دور از داروهای مضر طریق شرکت در فعالیت های فیزیکی مانند دویدن، یوگا، پیاده روی و بازی.

ورزش یوگا برای اعتماد به نفس بیشتر و لاغری

ترک اعتیاد به مواد مخدر با ورزش کردن یوگا و پیاده روی

ترک اعتیاد و لاغری

دسته بندی : بیماری ها و راه درمان, پزشكي و سلامت
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد