۲۰ کیلو لاغری در یک ماه

      ۲۸ بهم ۱۳۹۵      ۰      36 بازدید        

20 کیلو لاغری در یک ماه

۲۰ کیلو لاغری در یک ماه

سلام به کاربران عزیز . امروز می خواهیم به شما رژیم لاغری را معرفی کنیم که با استفاده از آن می توانید به ۲۰ کیلو لاغری در یک ماه برسید. التبه وزن کم کردن در خانم ها کمی سخت تر از آقایان است اما این رژیم لاغری باعث می شود خانم ها نیز در یک ماه ۲۰ کیلو لاغری تر شوند و به لاغری مناسب دست یابند. اگر شما هم می خواهید از این رژیم غذایی استفاده کنید در ادامه با ما همراه باشید.

برنامه رژیم لاغری

صبحانه

در صبحانه باید ۱ تا ۲ لیوان شیر مصرف کنید.

ناهار

۱-در هر روز در ساعت های ۳ یا ۴ می توانید از کباب ماهی یا کباب میکو استفاده کنید اگر شما به این غذا ها دسترسی نداشته باشید می توانید از تن ماهی کاملا چلونده شده استفاده کنید زیرا این تن ماهی کاملا رروغنش گرفته شده است.

۲-باید تا ۱ لیتر ماست استفاده کنید.
۳-می توانید سبزی را تا نیم کیلو و یا از قارچ کباب شده استفاده کنید و یا می توانید از سالاد بدون نخود فرنگی و سس استفاده کنید.

شام

اگر شما دوست داشتید و توانستید می توانید گوشت مصرفی روزانه خود را برای ناهار یا شام تقسیم کنید و یا همه

را در ناهار بخورید و در شام فقط می توانید شیر یا ماست مصرف کنید.نکته: هر وقت دیدید که احساس گرسنگی یا ضعف می کنید فقط یک لیوان شیر مصرف کنید.
شاید شما هم فکر کنید که در اوایل این رژیم سخت است اما اگر چند روز بگذرد عادت می کنید و البته برای لاغری سریع باید ورزش را فراموش نکنید و هر روز ورزش کنید. شما باید هر هفته خود را وزن کنید و وقتی که رژیم غذایی تمام شد باید کم کم غذا های نرمال مصرف کنید.
همیشه هنگام غذا خوردن قبل از اینکه سیر شوید از خوردن غذا دست بکشید زیرا پیام سیر شدن وقتی می خواهد از معده به مغز برسد کمی طول می کشد ولی شما آن را احساس نمی کنید و اگر این کار را انجام ندهید بجای لاغری بباز هم چاق می شوید.

دسته بندی : پزشكي و سلامت, رژیم درمانی
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد