با روش های لاغری و تناسب اندام آشنا شوید

      ۱۰ اسف ۱۳۹۵      ۰      59 بازدید        

با روش های لاغری و تناسب اندام آشنا شوید

در جامعه امروز که اکثر افراد بی تحرک هستند، یکی از خطراتی که همه با آن مواجه هستند اضافه وزن و چاقی می باشد. در برخی افراد میزان اضافه وزن کم و در برخی دیگر این میزان بسیار زیاد و حتی برای سلامت شخص خطر آفرین است. پس باید همیشه وضعیت بدن را کنترل کنید.

با روش های لاغری و تناسب اندام آشنا شوید

با روش های لاغری و تناسب اندام آشنا شوید

بعضی ها هم چون تناسب اندام ندارند و به اصطلاح چاق هستند چون از اندام خود رضایت ندارند باعث از دست دادن اعتماد به نفس می شوند و ممکن است اثرات روحی بدی را نیز به همره داشته باشد. پس بحث تناسب اندام دو جنبه دارد، یکی جنبه فیزیکی و تاثیرات مربوط به جسم و دیگر جنبه مادی و تاثیرات روحی و روانی آن.

برای رفع این مشکل نیز راه مناسبی وجود دارد: لاغری و کاهش وزن!!! حتما می پرسید چگونه؟ راه و روش های بسیاری هست که هر کدام مزایا و معایت خود را دارند. ما چندین مورد را برای شما بازگو می کنیم تا با روش های لاغری و تناسب اندام آشنایی پیدا کنید و یک دید کلی نسبت به قضیه داشته باشید.

انواع روشهای لاغری

تنظیم رژیم غذایی مناسب جهت کاهش وزن، لاغری و تناسب اندام
مصرف دارو های مختلف و متناسب برای کاهش وزن و چربی سوزی
انجام ورزش، نرمش و حرکات پر تحرک برای افزایش فعالیت بدن و چربی سوزی
انجام عمل های جراحی و خارج کردن بافت های چربی
و …

اما توجه داشته باشید که روش خاصی وجود ندارد که بتوان با آن بدون هیچ عارضه ای به لاغری در مدت زمان کوتاهی برسیم. رسیدن به وزن ایده آل و تناسب اندام زمانبر است و در زمان طولانی اتفاق می افتد. با این حساب گول افرادی که می خواهند دارو ها و معجون های لاغری یک شبه را بفروشند نخورید و همیشه هوشیار باشید.

دسته بندی : پزشكي و سلامت, رژیم درمانی
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد