دعای قوی بچه دار شدن+ دعای مجرب داشتن پسر

      ۱۱ اسف ۱۳۹۵      ۰      56 بازدید        

دعای قوی بچه دار شدن+ دعای مجرب داشتن پسر

بسیاری از خانواده ها همیشه درگیر این هستند که فرزندی سالم داشته باشند و نیز خانم ها دوست دارند فرزندی سالم و پاکی را به دنیا بیاورند ما برای شما دعای پسر دار شدن سریع را اورده ایم تا بخوانید و از داشتن فرزند سالم و صالح لذت ببرید.

دعای مجرب داشتن پسر

برخی خانواده ها وقتی میخواهند بچه دار شوند جنسیت فرزند برایشان مهم است به همین خاطر دست به هر کاری میزنند تا بچه ای که جنسیت مورد نظر خودشون است را به دنیا بیاورند مثلا برای پسر دار شدن تعابیری می اندیشند یا برای دختر دار شدن تعابیری می اندیشند ما در این بخش دعا سایت خانوادگی نازدونه دعایی را اورده ایم که با خواندن این دعا میتوانید به خواست خود برسید این دعا برای بچه دار شدن بسیار مناسب است و یک دعای خوب و عالی برای پسر دار شدن است .

این دعا از آیات هشتم و نهم سوره مبارکه الرعد و همچنین از آیه هفتم سوره مبارکه مریم گرفته شده است این دعا را بر روی پوست اهو با مشک و زعفران بنویسید و بر گردن خود آویزان کنید انشالله که به مراد خود میرسید.

 

دعای بچه دار شدن سریع

اللّهُ یَعْلَمُ مَا تَحْمِلُ کُلُّ أُنثَى وَمَا تَغِیضُ الأَرْحَامُ وَمَا تَزْدَادُ وَکُلُّ شَیْءٍ عِندَهُ بِمِقْدَارٍ * عَالِمُ الْغَیْبِ وَالشَّهَادَهِ الْکَبِیرُ الْمُتَعَالِ * إِنَّا نُبَشِّرُکَ بِغُلَامٍ اسْمُهُ یَحْیَى لَمْ نَجْعَلْ لَهُ مِنْ قَبْلُ سَمِیًّا *    بِحرمه یحیی و بِحُرمه مریم و عیسی ، تُعطِنا اِبناً صالحاً طویلَ العُمر ، بِحرمه سیّدنا محمد و آله الطاهرین.

دعای قوی بچه دار شدن

دعای پسردار شدن فوق اصول خودش را دارد باید انها را رعایت کنید.

  • با طهارت کامل و آراستگی خوب بسوی قبله نوشته شود.
  • بجای پوست اهو که شاید برایتان مقدور نباشد می توانید بر روی کاغذ کاه بدون خط و با مشک و گلاب و زعفران بنویسید و البته ترجیحا اول صبح و هنگام نیمه اول ماه قمری بنویسید.
  • تا زمانی که به مقصودش نرسیده باشد واجبات را باید ادا کند و نیز از محرمات دوری نماید.

تهیه و تنظیم در بخش دعا و قرآن خوانی سایت خانوادگی نازدونه

دسته بندی : دعا و قرآن خوانی, سرگرمي
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد