دلایل اصلی سرد شدن روابط زناشویی

      ۱۹ اسف ۱۳۹۵      ۰      66 بازدید        

دلیل از هم پاشیدن و سرد شدن روابط زناشویی

اگر شما هم دوستی دارید یا اینکه خودتون در دوره ای زناشویی سپری کرده اید و در جریان قطع رابطه زناشویی قرار دارید حتما با ما باشید و این متن را از سایت نازدونه بخوانید تا به دلایل اصلی سرد شدن روابط زناشویی پی ببرید.

دلایل از هم پاشیدن روابط زناشویی nazdoone-com

دلایل از هم پاشیدن روابط زناشویی nazdoone-com

شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که چرا زندگی های زناشویی چه انهایی که تازه ازدواج کرده اند و چه آنهایی که چندین سال است باهم زندگی می کنند سرد شده و بعضی ها از هم پاشیده شده است،خب جواب سوال شما در پایین است پس حتما بخوانید:

دلایل اصلی سرد شدن روابط زناشویی

یکی از دلایلی اصلی سردشدن روابط زناشویی وجود بیش از حد تکنولوژی و آمدن شبکه های مجازی که باعث شده تا زن و شوهر بیشتر مواقع وقت خود را در گوشی و موبایل خود سر کنند، می باشد.

و شاید برایتان جالب باشد، ولی بیش از ۵۰ درصد از روابط زناشویی برپایه همدلی و امید داشتن به همدیگر است که این مسئله در روابط جنسی نیز حائز اهمیت است و اگر روابط جنسی میان زن و شوهر کم رنگ تر شده باعث از بین رفتن گرما و محبت در خانواده می شود.

دقیقا کاری که گوشی های موبایل و شبکه های اجتماعی برای ما انجام می دهند، یعنی کم رنگ کردن گرمای محبت خانواده چون وقتی به شبکه های اجتماعی رجوع می آوریم به خود می گوییم که نیاز به فردی در جامعه حقیقی نداشته و به خود متکی می شویم که اینکار نیز باعث برهم زدن روابط زناشویی می شود.

گرمای محبت میان زن و شوهر nazdoone-com

گرمای محبت میان زن و شوهر nazdoone-com

یکی دیگر از دلایل اصلی سرد شدن روابط زناشویی کم اهمیت دادن به زن و شوهر خود می باشد،چون که زن و شوهر خود زمانی که شما به آن اهمیت می دهید به خود افتخار کرده و باخود می گوید که فردی می باشد که به آن اهمیت می دهند و با عشق و محبت بیشتری به شما وارد می کند.(البته اینکار باید دو طرفه باشد)

 

دسته بندی : آموزش جنسی, دانستني هاي زنانشويي
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد