قسمت دوم لاغری سریع و موثر با روش های آسان

      ۱۷ اسف ۱۳۹۵      ۰      45 بازدید        

قسمت دوم لاغری سریع و موثر با روش های آسان

امروز با قسمت دوم از سری روش های آسان برای کاهش وزن و لاغری در خدمت شما دوستان و همراهان سایت نازدونه هستیم. اگر قسمت قبل را مطالعه نکردید، پیشنهاد می کنیم ابتدا قسمت قبل را بخوانید.

قسمت دوم لاغری سریع و موثر با روش های آسان

قسمت دوم لاغری سریع و موثر با روش های آسان

نکات لاغری سریع

۶- به مرور زمان سعی کنید میوه و سبزی را در رژیم غذایی خودتان اضافه کنید. احتمالا تا پیش از این میوه و سبزی زیاد مصرف نمی کردید ولی توصیه می کنیم این کار را انجام دهید و از کم شروع کنید و سعی کنید به جای مصرف غذا های چرب از سبزیجات و میوه استفاده کنید.

۷- سعی کنید غذا های جدید را امتحان کنید و تنوع غذایی خودتان را زیاد کنید. تنوع باعث می شود در رژیم غذایی خودتان پیشرفت داشته باشید.

۸- از غذا های چرب حتما دوری کنید. اگر می خواهید بدانید چگونه بفهمید که چه غذاهایی چرب هستند می توانید پیش از مصرف از اطلاعات تغذیه ای آن از جمله کالری، فیبر اسید های چرب و … اطلاع کسب کنید.

۹- اگر هوس خوردن چیزی را می کنید حتما آنرا بخورید. ولی نه به مقدار زیاد، بلکه به مقدار کم و مفید. البته سعی کنید خوراکی های سالم تر را امتحان کنید. این کار به رژیم لاغری شما ضربه نمی زند.

۱۰- در هنگام میل غذا حواستان فقط به غذا باشد و سعی کنید حواستان پرت نشود. اگر وقتی که غذا می خورید تلوزیون نگاه کنید یا کتاب بخوانید روی خوردن تان کنترلی ندارید و ممکن است غذای زیادی بخورید و اینکه به احتمال زیاد اصلا از غذایتان لذت نمی برید. سعی کنید هنگام غذا خوردن وسایل مزاحم اطراف تان را دور کنید و در محیطی باشید که نور کافی باشد و ترجیحا صداهای مزاحم شما را آزاد ندهد. این بار این پیشنهاد ما را جدی بگیرید و امتحان کنید. حتما از نتیجه آن شگفت زده خواهید شد.

 

دسته بندی : پزشكي و سلامت, رژیم درمانی
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد