رازهای قوی شدن رابطه زناشویی

      ۱۸ اسف ۱۳۹۵      ۰      63 بازدید        

رازهای قوی شدن رابطه زناشویی

در پست های قبلی در رابطه با سرد شدن رابطه زناشویی صحبت کردیم و در این پست قرار است در رابطه با رازهای قوی شدن رابطه زناشویی صحبت بکنیم و راه ها یا راهکارهای که باعث قوی شدن رابطه زناشویی می شود.

رازهای قوی شدن رابطه زناشویی nazdoone-com

رازهای قوی شدن رابطه زناشویی nazdoone-com

نکات موفق برای زوج های های با رابطه طولانی مدت

 

جای کار کنید که خانواده برایتان اهمیت داشته باشد

همیشه کار را در ارجحیت قرار ندهید بلکه خانواده درجه اول باشد و نسبت به خانواده و رابطه خود به کار بچسبید.زیرا خانواده مهمترن بخش از زندگی می باشد.

به هم متعهد باشید

مطمئنا هر کدام چه زن و چه شوهر دغدغه های ذهنی زیادی دارند ولی نکته حائز اهمیتی که وجود دارد این است که با تمام وجود این مشکلات باید به شریک زندگی خود متعهد باشی و سعی کنی خواسته هایش را فراهم کنی.(این رابطه باید دو نفره باشد)

تفاهم در زندگی

در زندگی زناشویی خود سعی کنید که در مسائل مهم زندگی یا حتی کوچیکتر با هم تفاهم داشته باشید این تفاهم باعث دل گرم شدن هم دیگر و تعهد بیشتر در زندگی می شود و زوجین نسبت به هم علاقه بیشتر نشان می دهند و یکی از مهمترین مسائلی که می توانید با هم در آن توافق کنید رابطه جنسی میان خودتان می باشد.

رازهای قوی شدن رابطه زناشویی nazdoone-com

رازهای قوی شدن رابطه زناشویی nazdoone-com

تشکر از یکدیگر

یکی دیگر از راه های قوی تر شدن رابطه زناشویی تشکر و قدردانی از یکدیگر و اهمیت دادن به زوج خود می باشد اینکار نه تنها در زندگی زناشویی صورت گیرد بلکه باید در رابطه جنسی نیز باشد و نقش مهمی را دارد.

در مورد مشکلاتتون با هم صحبت کنید

شاید شما یک مشکلی دارید و اگر این را بیان نکنید بدتر می شود و روی آن را ندارید تا با زوج خود آن را بیان کنید بهتره که خجالت را کنار گذاشته و به لحظه ای که امکان جدایی شما وجود دارد فکر کنید و آن موقع پی می برید که واقعا چیز خاصی نیست و حتما باید آن را بیان کنید و با هم آن مشکل را بر طرف سازید.

زناشویی

پیامک های زناشویی

رابطه های جنسی

 

دسته بندی : آموزش جنسی, دانستني هاي زنانشويي
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد