بررسی باکس آفیس ۵ مارس ۲۰۱۷

      ۱۹ اسف ۱۳۹۵      ۰      52 بازدید        

باکس آفیس ۵ مارس ۲۰۱۷

باکس آفیس 5 مارس 2017 nazdoone-com

باکس آفیس ۵ مارس ۲۰۱۷ nazdoone-com

مقام اول باکس آفیس ۵ مارس

مقام اول این هفته بی شک به Logan تعلق دارد که به سادگی توانست در سه روز اول اکرانش توانست ۸۵٫۳ میلیون دلار فروش کند که حتی با خوشبینانه ترین تخمین ها نیز فاصله ی زیادی داشت . این رقم توانست رکورد پرفروشترین افتتاحیه برای یک فیلم بزرگسال در ماه مارس را به نام این فیلم ثبت کند و در کل نیز چهارمین فیلم پرفروش تمام دوران ها که در این ماه اکران شده اند نام گرفت .

این فیلم از دو قسمت قبلی سه گانه ی ولورین سبقت گرفت و The Wolverine را با فروش ۵۳٫۱ میلیونی پشت سر گذاشته و از فروش ۸۵۵ میلیونیOrigins هم مقداری جلو زد.بودجه ی ساخت Logan تنها ۹۷۷ میلیون دلار بود که در همین سه روز اول و با احتساب ۲۳۷٫۸ میلیون دلار بدست آمده از این فیلم در سطح جهان ، کمپانی Foxx در همین سه روز اول هم سود خوبی را به جیب زده است.

باکس آفیس 5 مارس 2017 nazdoone-com

باکس آفیس ۵ مارس ۲۰۱۷ nazdoone-com

مقامهای دوم تا ۱۰ باکس آفیس ۵ مارس

Get Out این هفته به مقام دوم سقوط کرد . این فیلم در هفته ی دوم خود ۲۶٫۱ میلیون فروش کرد که تنها ۲۱٫۸% نسبت به فروش هفته ی اول خود کاهش یافته که رکورد خوبیست و خبر از این دارد که مردم هنوز هم با وجود اکران Logan ، این فیلم ژانر وحشت را از یاد نبرده اند . Get Out تا به امروز در گیشه های آمریکا مجموعا ۷۵٫۹۹ میلیون دلار فروش داشته است .

در مقام سوم درام جدیدی به نام The Shack قرار دارد که در سه روز اول خود ۱۶٫۱ میلیون دلار در باکس آفیس فروش داشت . این فیلم ادامه ای بر زنجیره فیلم هاییست که جدیدا بر پایه ی ایمان و اعتقاد ساخته شده و موفق نیز هستند و مخاطبان خاص خود را پیدا کرده اند .

هرچند به دلیل نقدهای نه چندان مطلوب و تبلیغات کم این فیلم قبل از اکران ، انتظار زیادی برای موفقیت این فیلم نمی رفت اما در آخر به خوبی توانست گلیم خود را از آب بیرون بکشد و ارزش های خود را ثابت کند . بودجه ی این فیلم ۲۰ میلیون بوده پس احتمالا The Shackمشکلی برای بازگرداندن بودجه ی خود و علاوه بر آن کمی سود برای استودیو سازنده یعنی Summitt نخواهد داشت .

فیلم چهارم جدول The LEGO Batman Movie است که یک ماه بعد از اکرانش ۱۱٫۶ میلیون دیگر در گیشه فروخت و حالا مجموع فروش خود در سینماهای آمریکا را به ۱۴۸٫۶۶ میلیون دلار رسانده است .

مقام ۵ :

Before I Fall

مقام ۶ :

John Wick : Chapter 2

مقام ۷ :

Hidden Figures

مقام هشتم :

The Great Wall

مقام ۹:

Fifty Shades Darker

مقام ۱۰ :

La La Land

 

 

دسته بندی : اخبار
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد