لاغری سریع و موثر با روش های آسان قسمت سوم

      ۱۹ اسف ۱۳۹۵      ۰      54 بازدید        

لاغری سریع و موثر با روش های آسان قسمت سوم

با دو قسمت قبلی لاغری سریع در خدمت شما بوده ایم. اما امروز می خواهیم قسمت سوم از این سری را در خدمت شما باشیم و برایتان بازگو کنیم. لاغری یک پروسه یک روزه نیست و زمان می برد. پس صبر و حوصله داشته باشید و نگران پیشرفت کم خود نباشید.

لاغری سریع و موثر با روش های آسان قسمت سوم

لاغری سریع و موثر با روش های آسان قسمت سوم

روش های لاغری سریع

۱۱- همیشه می توانید به جای غذا های مضر، غذا های مناسب تری پیدا کنید. مثلا می توانید به جای اینکه شیر پر چرب بخورید، از شیر کم چرب استفاده کنید. یا اینکه نان های سبوس دار را جایگزین نان های معمولی بکنید. این کار برای حفظ سلامت و لاغری مناسب است.

۱۲- سعی کنید به جای اینکه به رستوران بروید و غذای بیرون بخورید، از غذا های خانگی استفاده کنید. غذای خانه را می توانید به سر کار یا مدرسه ببرید و میل کنید. چون غذای خانگی سالم تر می باشد و مهم تر از آن حجم غذای مصرفی خودتان را قبل از مصرف خودتان انتخاب می کنید و زیاده روی اتفاق نمی افتد.

۱۳- قبل از اینکه تمام غذای خودتان را مصرف کنید، مقداری را نگه دارید، اگر هنوز گرسنه بودید و میل به خوردن باقی بود آنرا میل نمایید.

۱۴- همیشه مقدار غذای خودتان را کنترل کنید. نسبت به موادی که مصرف می کنید آگاه باشید و میزان فیبر و کالری آنرا بدانید. با این کار در هنگام خوردن آن می توانید خودتان را کنترل کرده و زیاده روی نکنید. این کار برای کاهش وزن بسیار مفید است.

۱۵- فکر نکنید که خوردن دسر باعث چاقی می شود و دیگر به لاغری نمی رسید. خوب نیست که کلا یک سری از مواد غذایی را از رژیم تان حذف کنید. بلکه به مقدار مناسب مصرف کنید تا افزایش وزن پیدا نکنید.

دسته بندی : پزشكي و سلامت, رژیم درمانی
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد