مهمترین نکات برای رابطه زناشویی در پیری

      ۲۰ اسف ۱۳۹۵      ۰      80 بازدید        

مهمترین نکات برای رابطه زناشویی در پیری

مهمترین نکات برای رابطه زناشویی در پیری

مهمترین نکات برای رابطه زناشویی در پیری nazdoone-com

در این پست از سایت نازدونه به بررسی مهمترین نکات برای رابطه زناشویی در پیری می پردازیم.همچنین نکات خیلی مهمی که حتما باید انها را در رابطه زناشویی طولانی انجام داد.

نکات مهم در رابطه جنسی

مردان ۵ برابر زنان در رابطه جنسی کمتر به اوج می رسند ولی میل آنها را کم نمی کند ولی مردان در سن های بالا در رسیدن به اوج لذت جنسی دچار مشکلاتی می شوند که اگر همچین مشکلی پیش آمد نباید برای رسیدن به اوج لذ جنسی تلاشی کرد.البته اینکار رو می توانید دوباره و بعدا تلاش کنید.

شاید زنان نسبت به این موضوع حساس باشند و به شک بیافتند ولی در اضل این موضوع حساس است و جای نگرانی دارد و باید با آن درست رفتار شود و حتما مواظب باشید و اگر این اتفاق افتاد دوباره حتما دست بکشید.و جالب این جاست که حتی بعضی از زنان مشکوک می شوند به همرشان در صورتی که این امر طبیعی است.

مهمترین نکات برای رابطه زناشویی در پیری

مهمترین نکات برای رابطه زناشویی در پیری nazdoone-com

 

یکی از عوامل اصلی که فعالیت جنسی را در مردان مسن‌تر دچار مشکل می‌کند، کاهش سطح هورمون تستوسترون در بدن آنان است. پایین آمدن سطح هورمون تستوسترون می‌تواند بر عملکرد جنسی تاثیر منفی بگذارد،‌ اما قضیه فقط به این مساله محدود نمی‌شود. این اتفاق می‌تواند مردان را با از دست دادن میل جنسی، اختلال در نعوظ، از دست حافظه، خستگی مزمن، از دست دادن قدرت بدنی و افزایش وزن مواجه کند. بنابراین، مردان در صورت مواجه شدن با هر کدام از مشکلات ذکرشده، باید به پزشک مراجعه کنند تا مانع از تشدید آن‌ها شوند.

لطفا اگر فرد مسنی دارید اگر روتان نمی شود این مطلب را بهشون بگید این مطلب را بهشون نشان دهید تا از این خبر آگاه شود و شاید خیلی از کارها بهتر پیش رود.

 

دسته بندی : آموزش جنسی, بعد از ازدواج
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد