مهمترین عوامل بله گفتن برای ازدواج

      ۲۱ اسف ۱۳۹۵      ۰      73 بازدید        

مهمترین عوامل بله گفتن در ازدواج

نکات مهم بله گفتن

نکات مهم بله گفتن nazdoone-com

در ین پست قصد داریم شما را با مراتب بله گفتن در زمان ازدواج و خواستگاری آشنا کنیم.و با این کار زندگی زناشویی خوبی را سپری کنید.

خب ازاینجا شروع می کنم که اگر قدم اول را اشتباه برداریم امکان دارد بقیه قدمهایمان را هم اشتباه برداریم،پس سعی می کنیم اولین قدم را درست برداریم.

 

هدف از ازدواج کردن چیست؟

اولین هدف از ازدواج به طور کلی همراهی و دوست داشتن شخصی که شباهتی به ما دشته باشد و با علایق و رفتارهایمان سازگار باشد.

دومین هدف از ازدواج صمیمت و دوست داشتن و عشق ورزیدن به همنوع خود و همسر خود می باشد.

رضایت خانواده ها مهم می باشند؟

یکی از دلایل مهم بله گفتن رضایت پدر و مادر می باشد چون یکی از دلایل موفقیت در زندگی نیز این می باشد،شاید بگویید به چه دلیل الان برایتان توضیح می دهم.

خانواده ها نیز باید از لحاض فرهنگ و مادیات تقریبا نزدیک هم باشند و هرچه این دو نزدیک به هم باشند صمیمت بیشتر می شود و دوگانگی و تفاوتی میان این دو نمیافتد.

نکات مهم بله گفتن

نکات مهم بله گفتن nazdooneo-com

شناخت از یکدیگر

یکی از عوامل مهم در ازدواجهای قدیم شناختن هم بود که به ضرب المثلی میگویند ما دور را دور هم را می شناسیم.

حال ما میگویم باید عروس و داماد به اندازه کافی با هم صحبت کرده باشند و از علایق و رفتارهای یکدیگر خبرداشته باشند.به غیر از عروس و داماد خانواده های یکدیگر هم باید با هم صحبت کنند.

تغییر هورمنی و عشق

برای خیلی از نوجوانان و جوانان که انگیزه یا پررنگ می بینند و می گویند عاشق شدیم در صورتی که می تواند تغییرات هورمونی دوره نوجوانی و جوانی باشد.ما برای شروع ازدواج نیاز به عشق نداریم بلکه باید طرف را دوست داشته باشیم و در طول زمان با شناخت یکدیگر می توانیم نسبت به هم عاشق شویم.

مشاوره راه حل مناسب

شما را اکیدا به ملاقات با مشاوران خبره در زمینه ازدواج دعوت می کنیم چون مشاوران ریزه کاری ها و نکاتی را می بینند که ممکن است شما با تمام تلاش ها و آگاهی تان باز هم از آن ها غافل بمانید. این روزها تست هایی هست که کار تحقیقات محلی را با دقت بسیار زیادتری انجام می دهند ضمن اینکه اگر طرف شما به اختلال شخصیتی هم مبتلا باشد، از طریق همین تست ها می شود زودتر در جریان آن قرار گرفت یا نشانه هایش را فهمید.

دسته بندی : آموزش جنسی, قبل از ازدواج
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد