قسمت چهارم لاغری سریع و موثر با روش های آسان

      ۲۰ اسف ۱۳۹۵      ۰      62 بازدید        

قسمت چهارم لاغری سریع و موثر با روش های آسان

امروز هم بار دیگر در خدمت شما دوستان عزیز هستیم با روش های لاغری سریع و موثر و می خواهیم قسمت چهارم از این توصیه های غذایی و رژیمی را خدمت شما عزیزان و همراهان همیشگی سایت نازدونه تقدیم کنیم. اگر سه قسمت پیشین را مطالعه نکردید پیشنهاد می کنم ابتدا آنها را مطالعه کنید و سپس این قسمت را بخوانید.

قسمت چهارم لاغری سریع و موثر با روش های آسان

قسمت چهارم لاغری سریع و موثر با روش های آسان

روش های لاغری

۱۶- اگر از تردمیل استفاده می کنید یا نرمش می کنید، سعی کنید روش کارتان را تغییر دهید. وقتی روی تردمیل در حال راه رفتن هستید با فشار دسته تردمیل را نگه ندارید و تنها برای حفظ تعادل آنها را بگیرید ولی نباید بر آنها تکیه کنید.

۱۷- بیشتر پیاده روی کنید. اگر در زندگی روزمره تان پیاده روی می کنید. پیشنهاد می کنیم بیشتر این کار را بکنید و اگر بتوانید سرعت راه رفتن و میزان آن را افزایش دهید که چه بهتر است.

۱۸- هرچیزی که نیاز دارید انجام دهید. می توانید به اعضای خانواده بگویید که رژیم لاغری دارید تا شما را تشویق به خوردن نکنند. و تلاش کنید هر چیزی که شما را از رژیم کاهش وزن تان باز می دارد دور کنید.

۱۹- تلاش کنید از رانندگی دوری کنید و بیشتر کارهیتان را پیاده انجام دهید تا پیاده روی بیشتری داشته باشید. اگر هر روز از ماشین استفاده می کنید بهتر است از آن برای مقاصد دور و برای مقاصد نزدیک پیاده روی کنید. این کار کمک زیادی به سلامت شما می کند.

۲۰- سعی کنید بین برنامه ورزشی خود و خانواده هماهنگی ایجاد نمایید. مثلا می توانید به پارک بروید و ورزش کنید، در حالی که کودکان تان را هم کنار تان در حال تفریح و ورزش برای حفظ سلامتی شان می باشند. ورزش کردن برای همه مفید است.

دسته بندی : پزشكي و سلامت, رژیم درمانی
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد