بررسی قسمت نهایی سریال The Vampire Diaries

      ۲۴ اسف ۱۳۹۵      ۰      81 بازدید        

بررسی قسمت نهایی سریال The Vampire Diaries

هشدار: اگر هنوز قسمت پایانی سریال The Vampire Diaries را ندیده اید این مطلب را مطالعه نکنید، متن دارای مواردی است که داستان را لو میدهد.

بررسی اولیه سریال

سرانجام بعد از هشت سال تلخی و شیرینی، اشک ها و لبخندها، فراز و نشیب ها و … سریال محبوب The Vampire Diaries به نقطه ی پایان خود رسید.

سریالی که از فصل ۴ یا ۵ در سراشیبی قرار گرفت و هوادارنش کمی دلخور شدند. شاید افت اصلی داستان همزمان با رفتن مایکلسون ها به سریال خودشان یعنی The Originals بود، در روزهایی که سریال The Originals در اوج موفقیت بود روز به روز سریال The Vampire Diaries اشتباهات بیشتری مرتکب میشد و تعدادی از طرفداران شاید از همان موقع دیگر این سریال را دنبال نکردند و کسانی هم که همچنان به این سریال متعهد بودند خیلیهایشان دوست داشتند تا وضع از این بدتر نشده این سریال محبوب به پایان برسد و همینطور هم شد.

اما آیا بعد از دیدن قسمت آخر آنها هنوز همان حس را دارند؟ آیا هم اکنون خوشحال هستند؟ هم خیر، هم بله! خیر به این علت که سریال The Vampire Diaries در فصل ۸۸ خود ورق را برگرداند و موفق شد طرفداران را دوباره به هیجان بیاورد و فصل فوق العادی ای را سپری کند با یک پایان عالی و روزهای خوب فصل های اول را برای طرفدران تداعی کند. اما بله چون احتمالا اگر این فصل، فصل آخر نبود و تعداد قسمت هایش طبق معمول فصل های پیش بود عوامل سریال احتمالا تمام چیزی که در چنته داشتند را رو نمیکردند و با یک فصل متوسط دیگر روبرو میشدیم.

بررسی قسمت نهایی سریال The Vampire Diaries

بررسی قسمت نهایی سریال The Vampire Diaries nazdoone-com

سوپرایزهای سریال

اما سوپرایز دیگری که در این صحنه ها دیدیدیم کمک ۳ میلیون دلاری کلاوس به مدرسه بود و همچنین نامه ای که به کرولاین فرستاد و طرفداران کلارولاین را بار دیگر به وجد آورد (آن هم حالا که کرولاین بیوه شده)، همچنین در دیالوگی که آلاریک در حال گفتن آن است میگوید: “به علاوه، کمی بعد از افتتاح مدرسه، یه نفر تاثیرگذارترین اعطا را به مدرسه داشت، ولی این آغاز داستان دیگری است” که احتمالا اشاره به ارتباط بین سریالThe Originals و The Vampire Diaries داد که در ادامه بحث میکنیم.

در قسمت هشتم فصل ۴ سریال The Originals شاهد حضور آلاریک خواهیم بود پس میتوان حدس زد در آینده ارتباطی بین دختر کلاوس که حالا پنج سال بزرگتر شده و مدرسه ای که کرولاین ساخته وجود خواهد داشت.

چون هوپ (دختر کلاوس) هم یکی از همان بچه های پر قدرت است که احتمالا امکان رشد و پرورش برای او در مدرسه های عادی فراهم نیست و امکان دارد همین موضوع باعث شود کرولاین وارد خط داستانی سریال The Originals شود. البته سازنده ی سریال درباره ی پیوستن کرولاین به The Originals گفته که بازیگران تا مدتی باید استراحت بکنند و بعدش اگر مایل بودند حتما از آنها استقبال میشود.

دسته بندی : اخبار, اخبار گوناگون
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد