مقابله با چاقی در نوروز با روش های آسان

      ۲۳ اسف ۱۳۹۵      ۰      51 بازدید        

مقابله با چاقی در نوروز با روش های آسان

 

افزایش وزن آسان و در مقابل لاغری بسیار سخت تر می باشد. در نوروز هم با پر خوری ها خیلی راحت چاق می شوید. اما با این روش ها می توانید جلوی چاق شدن خودتان را بگیرید.

مقابله با چاقی در نوروز با روش های آسان

مقابله با چاقی در نوروز با روش های آسان

مقابله با چاقی در نوروز

مانند باقی روز های سال اگر رژیم دارید آنرا رعایت کنید. سعی کنید در میهمانی ها بیش از حد از آجیل استفاده نکنید. بیمار های دیابتی هم مراقب مصرف شیرینی جات باشند. سعی کنید در نوروز نظم بین وعده های غذایی را رعایت کنید. تغییر زمان وعده ها باعث چاقی می شود. در نوروز معمولا نظم غذایی بهم می خورد و با تعطیلی زیاد افراد معمولا غذا های خود را دیرتر می خورند یا یکی از آنها را حذف می کنند که کاری اشتباه است.

مصرف صبحانه را هم فراموش نکنید زیرا مهم ترین وعده است و توجه داشته باشید حتی می توانید بعد از صبحانه هم بخوابید. این کار خود باعث کاهش اشتها و لاغری می شود.

در دید و بازدید ها مراقب باشید از خوراکی ها به اندازه استفاده کنید و زیاده روی نکنید. مثلا اگر خانه کسی آجیل مصرف می کنید در خانه بعدی شیرینی و در بعدی میوه مصرف کنید.

سعی کنید از ناهار و شام سبک استفاده کنید و از غذا های پر چرب و سنگین میل نکنید که موجب آزاد خوتان می شود. وقتی هم احساس سیری می کنید دلیلی بر خوردن غذا نیست. بهتر است به جای حذف یک وعده آنرا کم کنید و مقدار کمتری میل کنید.

از مصرف میوه هم غافل نشوید. مشکلات گوارشی به راحتی با مصرف روزانه میوه حل می شوند و با مصرف تنقلات زیاد در عید بهتر است میوه بیشتری بخورید.

با این روش ها می توانید در عید به لاغری هم برسید.

دسته بندی : پزشكي و سلامت, رژیم درمانی
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد