لاغری و کاهش وزن در ۱۲ قدم قسمت اول

      ۲۶ اسف ۱۳۹۵      ۰      62 بازدید        

لاغری و کاهش وزن در ۱۲ قدم قسمت اول

شما می توانید با رعایت چند نکته و یک رژیم و برنامه لاغری در مدت زمان کوتاهی وزن تان را کاهش دهید. فقط کافیست خوب دقت کنید و این رژیم استثنائی را فرا بگیرید.

لاغری و کاهش وزن در 12 قدم قسمت اول

لاغری و کاهش وزن در ۱۲ قدم قسمت اول

لاغری سریع در ۱۲ قدم

۱- سعی کنید به غذا به چشم پاداش و جایزه نگاه نکنید. بعضی افراد فکر می کنند اگر غذا بخورند پاداش به آنها رسیده و نمی توانند خود را در برابر خوردن آن نگاه دارند. سعی کنید این عادت را کنار بگذارید.

۲- یک باور غلط این است که باید غذاهایی با چربی کم و مقدار کم بخوریم. اینگونه نه تنها سیر نمی شویم بلکه مواد مغذی به بدن نمی رسد. برای داشتن یک رژیم خوب باید همان غذاهایی که در خانه سرو می شوند و شما دوست دارید را میل کنید. اما مقدار آنرا کنترل کنید تا چاق نشوید.

۳- در مسافرت ها و میهمانی ها غذا های پر چرب مصرف نکنید. یکی از ویژگی های غذای چرب این است که پیغام سیری دیر به مغز ارسال می شود و شما بیش از اندازه غذا مصرف می کنید. پس سعی کنید در مواقع خاص غذای چرب اصلا مصرف نکنید یا مراقب مقدار آن باشید.

۴- همیشه دسر در آخرین وعده سرو می شود. سعی کنید قبل از اینکه دسر را میل کنید مطمئن شوید که هنوز گرسنه هستید. برای این کار می توانید یک کاسه پر سالاد بدون سس یا با سس کم میل کنید و سپس اگر اشتها داشتید می توانید دسر تان را میل کنید. این روش خود باعث لاغری می شود.

۵- برای کاهش اشتها و کاهش وزن می توانید لقمه های سالم و میان وعده های سالم آماده کنید و بین روز آنها را میل کنید تا دیر تر به سراغ وعده های اصلی بروید.

۶- سعی کنید یک رویه خاص را پیش بگیرید. اگر مثلا یک روز رژیم بگیرید و روز دیگر غذای چرب یا زیاد میل کنید این کار بی فایده است. همیشه با یک روش غذای خود را میل کنید تا به لاغری برسید.

منتظر قسمت بعدی هم باشید …

دسته بندی : پزشكي و سلامت, رژیم درمانی
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد