باکس آفیس آخرهفته ی ۱۲ مارس،زور Logan به King Kong نرسید

      ۲۹ اسف ۱۳۹۵      ۰      62 بازدید        

باکس آفیس آخرهفته ی ۱۲ مارس : زور Logan به King Kong نرسید

باکس آفیس آخرهفته ی ۱۲ مارس

باکس آفیس آخرهفته ی ۱۲ مارس nazdooneo-com

با کلید زدن یک دنیای سینمایی مشترک جدید ، هشتمین شگفتی جهان نگاه ها را با دیگر جلب دنیای جادویی خود کرد . 

این هفته Kong : Skull Island با کسب ۶۱ میلیون دلار مقام اول باکس آفیس را از آن خود کرد . با این که این شروع خوبی نسبت به دیگر فیلم دنیای سینمایی مشترک هیولاها یعنی Godzilla با فروش ۹۳٫۱۱ میلیونی در هفته ی اول نیست اما باز هم شروع خوبی برای این فیلم است زیرا همین مقدار فروش در هفته ی اول نیز از تخمین های اولیه پا فراتر گذاشته است . نه تنها این فیلم اولین بازگشت کاراکتر نمادین King Kong به پرده های سینما از سال ۲۰۰۵ تا به حالا بود ، بلکه این فیلم با نقدهای مثبتی نیز روبرو شد . بسیاری از منتقدین باور داشتند که این فیلم بسیار سرگرم کننده بود که به جذب مخاطب بیشتر نیز کمک می کرد . علاوه بر آن ، تیم بازیگری پرستاره ی آن نیز دلیلی بیشتر برای فروش بیشتر آن بود .

دومین فیلم باکس افیس

باکس آفیس آخرهفته ی ۱۲ مارس

باکس آفیس آخرهفته ی ۱۲ مارس nazdoone-com

با سقوط یک پله ای در این هفته ، Logan در دومین هفته ی اکرانش با فروشی معادل ۳۷٫۸ میلیون دلار در مقام دوم قرار گرفت . این رقم نسبت به فروش هفته ی قبل این فیلم ، ۵۷٫۲۲% کاهش را نشان می دهد که البته با در نظر گرفتن اکران فیلمی جدید که درجه ی سنی بالای ۱۳ سال دارد و خیل بیشتری از مخاطبان را هدف قرار می دهد ، قابل توجیه است . خداحافظی هیو جکمن با نقش ولورین حالا با ۱۵۲٫۶ میلیون دلاری که درآورده است ، در همین هفته ی دوم ، از فروش کلی The Wolverine که در سال ۲۰۱۳ بیرون آمد پیشی گرفته است .

سکوی سوم

بر سکوی سوم Get Out ایستاده است . این فیلم ژانر وحشت که بسیار بهتر از انتظارات ظاهر شده بود ، این هفته نیز ۲۱ میلیون دلار دیگر کسب کرد و حالا فروش کلی خود را به مبلغ تامل برانگیز ۱۱۱۱ میلیون دلار رسانده است .

The Shack نیز با کسب ۱۰ میلیون دلار یک پله نسبت به هفته ی قبل سقوط کرده و در مقام چهارم قرار گرفت . این درام مذهبی تا به حال ۳۲٫۲ میلیون دلار در خاک آمریکا فروخته است .

پنجمین فیلم جدول نیز The LEGO Batman Movie است . جدیدترین محصول کمپانی وارنر در پنجمین هفته ی اکرانش ۷٫۸ میلیون دلار در گیشه ها فروخت و فروش داخلی اش را به مجموع ۱۵۹۹ میلیون دلار رساند .

فیلم ششم

Before I Fall است که ۳٫۱ میلیون دلار فروخت . این فیلم تا به حال تنها ۹ میلیون دلار از گیشه ها به جیب زده است .

نامزد بهترین فیلم سال ، Hidden Figures برای چندمین هفته ی پیاپی در مقام هفتم به کار خود پایان داد . این فیلم با فروش ۲٫۷ میلیون در دوازدهمین هفته ی اکرانش تا به حال ۱۶۲٫۸۸ میلیون دلار درآمد داشته است .

قسمت دوم جان ویک با نام John Wick : Chapter 2 نیز در ریتبه ی هشتم کار خود را در این هفته به اتمام رساند . جدیدترین فیلم کیانو ریوز این هفته ۲٫۷ میلیون دیگر نیز فروخت و مجموع فروش داخلی اش را به ۸۷٫۴۴ میلیون دلار رساند .

La La Land ، این موزیکال اسکاری ، با ۱٫۷ میلیون فروش این هفته در پله ی نهم جدول ایستاد . این فیلم تا به حال در آمریکا ۱۴۸٫۴ میلیون دلار فروش کرده است .

و نهایتا ، مقام دهم جدول باکس آفیس نیز به Fifty Shades Darker رسید . این فیلم که از رمانی با همین نام اقتباس شده است در پنجمین هفته ی اکرانش ۱٫۶ میلیون دلار فروخت تا مجموع فروش داخلی اش را به ۱۱۲٫۹۹ میلیون دلار رسانده باشد .

دسته بندی : اخبار, اخبار گوناگون
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد