درخواست آنجلینا جولی برای تعهد به سازمان ملل «نامطلوب»

      ۰۲ فرو ۱۳۹۶      ۰      53 بازدید        

درخواست آنجلینا جولی برای تعهد به سازمان ملل «نامطلوب»

یک پست بسیار جالب از آنجلینا جولی برای شما دوستاران به خبر و بازیگران.

نماینده ویژه آژانس آوارگان سازمان ملل خواستار واکنش بین‌المللی در مواجه با جنگ‌ها شد که موجب آوارگی مردم بیگناه می‌شود. او همچنین نسبت به افزایش جریان ناسیونالیسم که شکل وطن‌پرستی به خود بگیرد، هشدار داد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، آنجلینا جولی،‌ نماینده ویژه آژانس آوارگان سازمان ملل در نشست ژنو خواستار تجدید تعهد به این نهاد جهانی “نامطلوب” و دیپلماسی برای حل درگیری‌ها شد.

درخواست آنجلینا جولی برای تعهد به سازمان ملل «نامطلوب»

درخواست آنجلینا جولی برای تعهد به سازمان ملل «نامطلوب» nazdooneo-com

آنجلینا جولی گفت:

چنانچه دولت‌ها و رهبران امروز آن شعله‌های حیات بین‌المللی را روشن نگه ندارند، پس ما به عنوان شهروندان باید این کار را انجام دهیم. ما با افزایش جریان ناسیونالیسم که شکل میهن‌پرستی به خود می‌گیرد و ظهور مجدد سیاست‌هایی که ترس و تنفر از دیگران را ترغیب می‌کند، مواجه هستیم.

این مقام سازمان ملل متحد در سخنانش مستقیما به دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا که در حال بازنگری به بودجه این نهاد و مشارکت آن در شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد است، اشاره‌ای نکرد.

 

او در جلسه سازمان ملل در پاسخ به پرسشی گفت:

امروز با نگرانی‌های بسیاری در رابطه با مهاجران و خارجی‌ها مواجه هستیم که با بی‌تفاوتی روبرو می‌شود. وقتی سازمان ملل را تضعیف می‌کنیم و یا گزینشی عمل می‌کنیم، باید لطماتی که به این نهاد وارد می‌شود بپذیریم. حتی یکی از درخواست‌ها برای جمع‌آوری کمک مالی هم نیمی از آن را هم نتوانسته دریافت کند. عملیات‌ها در چهار کشور یمن، سومالی، سودان جنوبی و نیجریه که ۲۰ میلیون از آنها در آستانه قحطی هستند، به شدت با کمبود اعتبار مواجه هستند.

دسته بندی : اخبار, اخبار گوناگون
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد