راههایی برای مدیریت زندگی بدون مادرتان

      ۰۳ فرو ۱۳۹۶      ۰      66 بازدید        

راههایی برای مدیریت زندگی بدون مادرتان

امیدوارم از این پست یعنی راههایی برای مدیریت زندگی بدون مادرتان خوشتان بیاید.

خیلی از دخترها بعد از رفتن به خانه بخت، بدون اجازه و نظر مادرشان هیچ تصمیمی برای زندگی خود نمی گیرند. آنها اگر بخواهند آب هم بخورند، از مادرشان اجازه می گیرند. در مواردی این امر باعث کدورت در زندگی مشترک می شود و روابط زن و شوهر خراب می شود.

احترام شما واجب است

اولین چیزی که باید مدنظر داشته باشید و در تمام مدت خواندن این صفحه با خودتان تکرار کنید، این است که او مادر شماست و احترامش صد درصد و در همه شرایط واجب است. همچنین مطمئن باشید که نیت مادرتان کمک به شماست. اگر احساس می کنید که او بیش از حد در کارهای شما دخالت می کند به این دلیل است که در فرهنگ ما بسیاری از والدین هنوز نمی توانند.

فرمان زندگی تان را به دست بگیرید

شما نمی توانید مرز بین حمایت و دخالت را به مادرتان آموزش دهید اما یک کار مهم تر می توانید انجام دهید. خودتان را و زندگی تان را مدیریت کنید. اگر کنار گود بایستید و بگذارید هرکس که آمد، مادر یا حتی دوست و همسایه، چیزی بگوید، نظری بدهد و شما مانند یک مجری بدون اراده خواسته آنها را اجرا کنید، زندگی تان بعد از مدتی شبیه موش های آزمایشگاهی می شود که همه چیز را بر روح و روان و جسم آزموده اید.

راههایی برای مدیریت زندگی بدون مادرتان

راههایی برای مدیریت زندگی بدون مادرتان nazdoone-com

با مادرتان درد و دل نکنید
مادرتان اگر بفهمد شما و همسرتان چندساعت است که با هم قهر کرده اید، نظرش نسبت به زندگی مشترک شما و همینطور خوبی های دامادی که تا دیروز همیشه دوستش داشته، عوض می شود قسمت بد ماجرا این است که وقتی شما با هم آشتی می کنید و همه چیز مثل روز اول می شود اما نظر مادر شما درباره شوهر و زندگی تان مثل روز اول نمی شود.

ادب را رعایت کنید

گاهی با اینکه می دانید مادرتان خیر شما را می خواهد و به گمانش در حال حمایت از شماست اما دخالت هایش خیلی آزارتان می دهد. در چنین شرایطی بهتر است با زبان ملایم و رعایت ادب این موضوع را مستقیم به خود او بگویید. به هیچ وجه ازجمله «دخالت کردن» استفاده نکنید، همین که به مادرتان بگویید بزرگ شده اید و می توانید خوب و بد را تشخیص دهید و بهتر است اجازه بدهند مدیریت زندگی را یاد بگیرید، کافی است.

مادرتان را خوشحال کنید
مادر شما، خوشبختی تان را می خواهد. اگر در این صفحه گفتیم که نگذارید اختلافات تان را بفهمد، به این معنی نیست که نقش بازی کنید و با همسرتان مشکل داشته باشید اما بروز ندهید. شما تمام تلاشتان را بکنید که خوشبخت باشید. در این صورت مادر شما متوجه این تلاش ها، احساس ها و رضایتی که در خانواده تان وجود دارد، می شود.

دسته بندی : آموزش جنسی, دانستني هاي زنانشويي
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد