لاغری پا ها بدون ورزش کردن !!

      ۰۳ فرو ۱۳۹۶      ۰      54 بازدید        

لاغری پا ها بدون ورزش کردن !!

امروز در خدمت شما عزیزان هستیم با رژیم لاغری پا بدون ورزش کردن. این رژیم مناسب افراد فعال است.

لاغری پا ها بدون ورزش کردن !!

لاغری پا ها بدون ورزش کردن !!

لاغری پا ها بدون ورزش کردن

اگر می خواهید پا های لاغری داشته باشید باید کمتر کالری مصرف کنید. باید پر تحرک تر باشید و حتما نیازی به ورزش نیست. می توانید به مدت دو ساعت دوچرخه سواری و پیاده روی کنید یا کار های ساده شبیه آن در روز. با این روش هم سالم تر خواهید بود هم تناسب اندام دارید. اگر این کار ها را بکنید به طور کلی هم لاغر می شوید. برای لاغری فعالیت خود را بیفزایید به صوری که روزانه ده هزار قدم یا حدود هشت کیلومتر پیاده روی کنید.

اگر می توانید یک رژیم غذایی سالم برای خودتان انتخاب کنید. می توانید از رژیم های نازدونه هم استفاده کنید. کالری دریافتی تان را کم کنید. به نظر ما بین ۱۶۰۰ تا ۲۴۰۰ بسته به خودتان مصرف کنید. برای اینکه چربی ها را بسوزانید می توانید از پله به جای آسانسور استفاده کنید و هدف گذاری هم بکنید. اگر می توانید تا محل کارتان را با دوچرخه بروید حتما این کار را بکنید چون بسیار مفید خواهد بود.

سعی کنید به صورت متعادل این رژیم را انجام دهید. مثلا طوری نباشد که یک روز بیست هزار قدم بردارید و روز دیگر اصلا از شدت خستگی از خانه خارج نشوید. برای همین همیشه عدالت و میانه روی را چاشنی کار خود کنید. می توانید برای این کار رژیم خود را روی کاغذ بیاورید. به این صورت می توانید با این رژیم استثناعی به لاغری و کاهش وزن سریع و لاغری پا هایتان برسید. همان طور که در بالاتر هم گفتیم این رژیم حتما مختص به پا نیست و برای کل بدن گفته شده است.

موفق و موید باشید !

دسته بندی : پزشكي و سلامت, رژیم درمانی
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد