مسابقه شوهر سواری زنان در انگلستان

      ۰۴ فرو ۱۳۹۶      ۰      54 بازدید        

مسابقه شوهر سواری زنان در انگلستان

امیدوارم از این پست که زنان شوهر سواری می کنند ناراحت نشوید.

در سالهای اخیر، انگلیسی ها مسابقه عجیبی به تقلید از یک سنت و رسم در میان قوم وایکینگ های اسکاندیناوی برگزار می کنند که به آن شوهر سواری یا حمل همسر می گویند. در طی این مسابقه که سرشار از خنده و شگفتی است زنان انگلیسی بر دوش همسر سوار می شوند و آقایان شرکت کننده با حمل آنها مجبورند مسافتی طولانی را طی کنند تا به خط پایانی برسند . این مسابقه در سالهای اخیر در کشورهای دیگری مثل امریکا و فنلاند نیز برگزار شده است

به گزارش ایران آنلاین به نقل از دیلی میل، در این رقابت برگزار کنندگان مسابقه با پاشیدن آب روی شرکت کنندگان سعی می کنند تا تعادل مردان را بر هم بزنند و او نتواند راه خود را ادامه دهد .

مسابقه شوهر سواری زنان در انگلستان

مسابقه شوهر سواری زنان در انگلستان nazdoone-com

مسیری که شرکت کنندگان باید طی کنند ۳۸۰ متر (۱۲۵۰ فوت ) است . در طول مسابقات ۴۰ مرد همسران خود را بر دوش می گیرند و با سرعت زیادی مسیر را می دوند.

 

این رقابت به داخل انگلیس محدود نمی شود و داوطلبان از کشورهای همسایه نیز می توانند در این مسابقات شرکت کنند . در این دور مسابقات ” جک مک کندریک “۲۳ ساله به همراه همسرش ” کریستی جونز” از شمال ولز برنده شدند . این زوج توانسته بودند در مسابقات حمل همسر در فنلاند نیز مقام نخست را به دست آورند.

مسابقه شوهر سواری زنان در انگلستان

مسابقه شوهر سواری زنان در انگلستان د nazdoone-com

گفته می شود سابقه و تاریخچه این مسابقه عجیب به سنت  نژاد اسکاندیناوی واینکینگ ها بر می گردد. هر زن در طول مسابقه سعی می کند سوار بردوش شوهرش زمین نخورد

دسته بندی : اخبار, اخبار گوناگون
برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد