برای داشتن دستهای زیبا، بخوانید


برای داشتن دستهای زیبا، بخوانید

زیبایی، چیزی است که آن را به هر نحوی که باشد می پسندند. امروز طی این پست نازدونه ترفندهایی برای داشتن دست هایی زیبا را به شما خواهیم گفت. لطفا تا انتهای این پست با ما همراه باشید.

dast-ziba

زیبایی را همه دوست دارند. برای داشتن دست هایی زیبا ترفندهای زیر به شما کمک خواهد کرد.

مرتباً لایه‌برداری کنید

همیشه و همیشه باید مانع پوسته شدن دستتان شود و این کار با یک لایه‌برداری ساده در خانه قابل انجام است. می‌توانید از عسل و شکر استفاده کنید.

رطوبت رسانی پس از شستن

ترکیب آب گرم و صابون عامل مقصر دست‌های خشک و ترک خورده است. هربار دستتان را تمیز می‌کنید حتماً بعد از آن یک لوسیون مرطوب‌کننده استفاده کنید. می‌توانید یک قوطی کنار سینکتان بگذارید تا فراموش نکنید.

کوتاه نگه‌داشتن ناخن‌ها

ناخن‌های بلند و بادامی ممکن است فوق‌العاده دیده شوند، البته تا زمانی که مرتباً زیرشان را تمیز کنید. بهتر است ناخن‌های کوتاه را برای خود عادت کرده و مرتباً ناخن‌ها اصلاح را کنید تا آلودگی‌های آن برطرف شود.

روی ترک‌ها کار کنید

این راه حل عجیب اما مفید است. با دیدن اولین نشانه از ترک خوردن لاک ناخن‌ها یک استون بردارید. یک پنبه را به کمی از آن آغشته کرده و از بالا به پایین روی ناخن بکشید. این کار رنگ را روی ناخن پخش کرده و برای ادامه‌ی روز شما کارساز است. سپس زمانی که به خانه برگشتید لاکتان را پاک‌کرده و دوباره بزنید.

یک براق‌کننده بزنید

وقت ندارید یک لاک تمیز و رنگی بزنید؟ هیچ‌وقت قدرت یک براق‌کننده را دست کم نگیرید. اگر وقتتان کم است تنها یک لایه از آن روی ناخن‌ها بزنید. براق کننده علاوه بر زیبا کردن ناخن‌های شما مانع شکستن آن‌ها شده و ناخن‌ها را قوی می‌کند.

پاسخ دهید