رنگ شکلات بنفشی مدل مو 2017


رنگ شکلات بنفشی مدل مو 2017

رنگ بنفش شکلات یک روش رنگ جدید برای فصل آینده است، این رنگ نیاز به مخلوط کردن چند سایه برای ایجاد یک نگاه گرم و زیبا است که قوی و در عین حال نرم باشد،بهترین چیز در مورد این رنگ آن است که آن را  برای مدل مو های طبیعی فراهم کنیم، این برای مدل موی غیر طبیعی هم عالی میافتد. رنگ بنفش شکلات مدت طولانی می کشد تا جا بیافتد دلیل آن این است که به ریشه ضرر نرسونه و مشکلی براش نیافتد ، رنگ مو شکلات بنفشی 2017 است.

این نوع مدل مو رنگی بنفش شکلاتی که تیره است بسیار مناسب کسانی است که رنگ روشن دوست ندارند بنابراین ما برای شما عکس مدل مو شکلات تیره بنفشی را آورده ایم تا ببینید که چقدر برای موی سر و البته برای موی بلند مناسب است.

chocolate-hair-color-purple-model-2017-nazdoone-com-1

نکات اسطوخودوس و رنگ بنفش مورد نیاز مو

رنگ مو بنفش بسیار مناسب برای دوستان مجلسی است دوستانی که همیشه مجلس دارند بسیار خوبه ، این نوع مدل مو برای سال 2017 مطرح شده است امید دارم خوشتان بیاید و برای خود در سال جدید میلادی استفاده کنید و کلی از کریسمس حال کنید .

chocolate-hair-color-purple-model-2017-nazdoone-com-2

مدل مو شکلات کارامل رنگ بنفش

برای طول مو این مدل شکلات کارامل رنگ بنفش بسیار مناسب است چون سایه ای که روی مو میافته هم شکلاتیه و هم شکلاتی تیره و هم مایل به بنفش است که بسیار فرد را جذاب و فریبنده می کند ، از این مدل مو که براقی خاصی دارد بیشتر خانم های اروپایی استفاده میکنند.

chocolate-hair-color-purple-model-2017-nazdoone-com-5

مدل مو اسموکی اسطوخودوس و رنگ بنفش شکلاتی

این نسخه از مدل مو کمی سبک تر از مو شکلات بنفشی است که در آخرین روند رنگ نقره ای رنگ اند که به زیبایی مخلوط شده برای ایجاد یک مدل موی دوست داشتنی است. با این حال موی دودی رنگ شکلات رنگ بنفشی نیاز به آرایشگر ماهر و حرفه ای دارد تا بتواند مدلی شبیه به لولایت رو درست کند ، مدل مو لولایت 2017 سبک ترین مدل موست.

chocolate-hair-color-purple-model-2017-nazdoone-com-4

پاسخ دهید